Przeczytaj oficjalny opis

MBSC ma na celu opracowanie nowej generacji liderów transformacyjnych, którzy myślą kreatywnie i działać odważnie. Królestwo potrzebuje więcej twórców pracy i nie tylko konsumentom pracy. MBSC został zaprojektowany, aby wypełnić tę lukę poprzez utworzenie przedsiębiorców wszelkiego rodzaju (EAK®).

Książę Mohammad Bin Salman College (MBSC) Biznesu i Przedsiębiorczości to nowy prywatny, uczelnia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Został on ustanowiony przez Międzynarodowe partnerstwo pomiędzy Emaar Ekonomicznego City, Babson globalny (w całości należącą do Babson College, USA), Lockheed Martin pod parasolem Odsunięcie gospodarcza program w Królestwie Arabii Saudyjskiej i fundacji MISK.

MBSC

MBSC znajdą Babson College w unikalne podejście do nauczania przedsiębiorczości, które nie opierają się na biernie słuchać wykładów w klasie, ale koncentrują się na ręce-on empirycznego uczenia się, które jest praktyczne i pragmatyczne. Program wykorzystuje zestaw sygnatur pól doświadczalnych, które będą wymagać od studentów, aby zastosować swoją naukę do rzeczywistych problemów i rozpoczęcie nowych przedsięwzięć społecznych i biznesowych. Ten rodzaj uczenia się na podstawie projektu zostaną uzupełnione przez sieć mentorów i doradców. Rozwój jednostek będzie nadal poza klasą poprzez celowo stworzył zestaw współpracujących zajęć doświadczeń, które będą wzmacniać i budować umiejętności przywódczych przedsiębiorczych studentów. MBSC będzie mieć kulturę, która odzwierciedla najlepsze z tradycji akademickich we wszystkich instytucjach, światowej klasy wyższych, których cechy obejmie szacunek dla różnych punktów widzenia, profesjonalizm, uczciwość i stałej dążenie do doskonałości zarówno w jak i poza szkołą.

MBSC zapewni edukację światowej klasy, który spełnia międzynarodowe standardy z tutaj w Arabii Saudyjskiej.

MBSC przeprowadziła globalne wyszukiwanie do zatrudniania wykładowców, którzy są zarówno utalentowanych nauczycieli i wybitni naukowcy. Wszystko wydział założenie zostało przeszkolonych w Babson College. Wydział założycielskich zostanie uzupełniony przez grupę wybitnych wykładowców z Babson odwiedza i innych światowej klasy uczelni i uniwersytetów. MBSC zobowiązuje się do przestrzegania światowych standardów jakości wykonując standardy zarówno lokalnych (NCAA) i globalnej akredytacji od organów takich jak NEASC i AACSB. Babson College będzie nadal udzielać pomocy i wsparcia MBSC przez następne dziesięć lat w jego drodze do doskonałości.

NASZA WIZJA

Aby być wybitną uczelnią, która odblokuje potencjał przedsiębiorczości w Arabii Saudyjskiej do tworzenia miejsc pracy w przyszłości i przyczyni się do gospodarki opartej na wiedzy saudyjskim. Osiąga się to poprzez coraz elitarnej, międzynarodowej akredytowaną instytucją, która redefiniuje edukację w Arabii Saudyjskiej i regionie. Będzie to żywy, Learning Lab, która tworzy i uruchamia nową generację liderów transformacyjnych.

NASZA MISJA

Misją Kolegium jest kształcenie liderów przedsiębiorczości, który potrafi rozpoznać i szans kształt. Absolwenci Kolegium będzie w stanie wytworzyć wartość ekonomiczną i społeczną, gdziekolwiek ich pracy - jako pracownicy w dużych i małych przedsiębiorstw; jako przywódcy rządu, społecznym lub organizacji dobroczynnych; jako założycieli nowych firm; lub jako liderów przedsiębiorstw rodzinnych i eksploatowanych.

MBSC

CAMPUS & Wyposażenie

Kampus został zaprojektowany przez HDR Inc. jeden z największych na świecie 100 największych globalnych firm projektowych, aby stworzyć środowisko, które sprzyja dostarczanie wyjątkowej nauczania Babson Global, ma zaplecze dla działań współfinansowanych zajęć i odzwierciedla zaangażowanie MBSC do kultury doskonałości. Razem mamy nadzieję inspirować kreatywność i współpracę i pomóc uczniom osiągnąć swój pełny potencjał.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Prince Mohammad Bin Salman College

MBSC niepełnym wymiarze godzin Program MBA w Arabii Saudyjskiej zapewnia elastyczność, aby uzyskać stopień podczas pracy, dzięki czemu można nadal spełniać swoje wymagani ... [+]

Programy dla absolwentów MBSC są przeznaczone wyłącznie dla osób, które chcą studiować biznes, jednocześnie rozwijając ducha przedsiębiorczości.

Skupiając się na przedsiębiorczej myśli i działaniu® , jedynej w swoim rodzaju metodologii Babsona , nasze programy dla absolwentów wyposażają uczniów w narzędzia i umiejętności pozwalające przezwyciężyć niejednoznaczność i stworzyć wartość gospodarczą i społeczną - wszędzie.

Proces rekrutacji na studia magisterskie MBSC odbywa się zgodnie z harmonogramem, co oznacza, że ​​wnioski są rozpatrywane - i decyzje są wydawane - w zależności od dat określonych w cyklu wstępnym. Komitet dokona przeglądu wniosków po ich złożeniu. Zawsze korzystne jest złożenie wniosku tak wcześnie, jak to możliwe.... [-]

Arabia Saudyjska Jeddah
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA

Prince Mohammad Bin Salman College

Każdy może zrobić MBA. Jednak niewielu jest skoncentrowanych na uczestnikach. Nasza jest jedną z niewielu i jedyną w regionie opartą na metodologii Unikalnej Przedsiębior ... [+]

Każdy może zrobić MBA. Jednak niewielu jest skoncentrowanych na uczestnikach. Nasza jest jedną z niewielu i jedyną w regionie opartą na metodologii Unikalnej Przedsiębiorczej Myśli i Działań Babsona (ETA), która pozwala uczniom "uwolnić swój potencjał przedsiębiorczy" poprzez uczenie się skoncentrowane na uczestnikach (PCL) i stać się agentami zmian.

MBSC" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/41/41994_Screen_Shot_2017-02-28_at_9.42.42_PM.png" alt="MBSC" />

RÓŻNICA MBSC MBA

Zaprojektowany w ramach globalnej współpracy

Zaprojektowany przez Babsona, światowego lidera edukacji w zakresie przedsiębiorczości, program jest ściśle dostosowany do realiów Królestwa przez Wydział MBSC którzy są MBSC , wchodzą w interakcje i służą radą społeczności biznesowej oraz aktywnie angażują się w tworzenie i rozwój ekosystem przedsiębiorczości w KAEC i regionie. Program MBA w Saudii naśladuje Vision2030, który zachęca do przedsiębiorczości agencji i tworzenia pozytywnego wpływu społecznego... [-]

Arabia Saudyjska Jeddah
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBSC Campus Walk

Student testimonials