Guglielmo Marconi University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Uniwersytet Marconi to światowej klasy uniwersytet zaangażowany w znaczące międzynarodowe badania i innowacje. Uniwersytet wykracza poza tradycyjną naukę akademicką, promując stosowanie innowacyjnych metod nauczania, łącząc zaawansowane rozwiązania technologiczne z tradycyjnymi działaniami, takimi jak wykłady, warsztaty i seminaria.

Badania Marconiego obejmują ekonomię i sztukę, naukę stosowaną i technologie, zgodnie ze zmianami społecznymi i postępem. Nasze podejście opiera się na rozwoju wiedzy interdyscyplinarnej, umiejętności i kompetencji, ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy globalnej. Zaangażowanie w doskonałość i jakość inspiruje nasze programy, których celem jest przygotowanie uczniów do stawienia czoła globalnym zmianom i skutecznego zastosowania ich wiedzy akademickiej w rzeczywistych sytuacjach.

Uniwersytet dąży do tego, aby jego wartości i misja zaspokajały potrzeby studentów międzynarodowych i krajowych, oferując im różne możliwości studiowania na poziomie licencjackim i podyplomowym, elastyczne planowanie, ciągłą rekrutację, zajęcia online, wirtualne laboratoria i symulacje.

Obecnie nasza zróżnicowana społeczność ma ponad 16 000 studentów zapisanych na studia podyplomowe i podyplomowe, 300 członków wydziału i zespół doradców akademickich złożony z ponad 200 ekspertów. Dobrze wyposażone laboratoria wspierają nasze działania badawcze, takie jak Marconi Studios, nasze biuro produkcji Cinematic Arts i Digital Media, gdzie studenci mogą zastosować swoją wiedzę i zdobyć praktyczne doświadczenie szkoleniowe.

Misja

Misją Marconi jest dostarczanie innowacyjnych i przystępnych cenowo programów studiów o wysokiej jakości i możliwości kształcenia zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych, wykorzystujących najnowsze technologie i odpowiadających na potrzeby uczniów w dążeniu do uczciwości akademickiej, osobistej i zawodowej.

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Marconi nie tylko będziesz mieć dostęp do najnowszych technologii nauczania online, ale także do nauczania, udogodnień i wsparcia na poziomie uniwersyteckim.

Nasze aktywne partnerstwa z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi instytucjami przyczyniają się do zrównoważonego wspólnego celu, jakim jest umieszczanie i rozwijanie studentów w ramach siły roboczej.

Cele

  • Oferowanie wysokiej jakości programów studiów zawodowych.
  • Budowanie społeczności i wzbogacanie życia uczniów poprzez promowanie rozwoju edukacyjnego i zawodowego
  • Zachęcanie do nauki skoncentrowanej na uczniach na wszystkich poziomach, wspieranej przez zasoby technologiczne i prowadzonej przez wykwalifikowanych wykładowców i pracowników
  • Zapewnienie wybitnych doświadczeń edukacyjnych poprzez akademickie i administracyjne usługi wsparcia
  • Promowanie interdyscyplinarnych badań i innowacji
  • Wspieranie współpracy i interakcji między innymi instytucjami o tych samych celach

Nasz model edukacyjny

Wiedza naukowa Marconi opiera się na bogatej europejskiej tradycji edukacyjnej i zapewnia wartość dodaną badań i innowacji w dziedzinie technologii uczenia się.

Model edukacyjny Marconi składa się zarówno z formatu internetowego, jak i mieszanego, który łączy działania bezpośrednie i interaktywne oraz promuje interakcję między studentami i wydziałami oraz bardziej efektywne wykorzystanie zasobów instytucjonalnych.

Wybierając mieszaną opcję, możesz uczestniczyć w bezpośrednich seminariach i lekcjach w jednym z oddziałów uniwersyteckich, aby wzbogacić swoje doświadczenia online.

Zagraniczni studenci, którzy zapisali się na Uniwersytet Marconi, mają możliwość wzięcia udziału w społeczności międzynarodowej, narażenia się na różne kultury i zdobycia wysoko ocenianego europejskiego stopnia, bez konieczności opuszczania własnego kraju.

Po wybraniu stopnia online na Uniwersytecie Marconi uzyskasz bezpośredni dostęp do nauczania, urządzeń i wsparcia uniwersyteckiego. Nasza kadra nauczycielska jest bezpośrednio odpowiedzialna za tworzenie i projektowanie naszych własnych kursów online, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości i wciągające doświadczenie naukowe.

Nasze najnowsze odkrycia w zakresie projektowania instruktażowego i technologii cyfrowych doprowadziły do powstania platformy Marconi Virtual C @ mpus SIM (Integrated Multimodal System), która korzysta z integracji następujących narzędzi:

technologies

W tym środowisku edukacyjnym multimedialne i interaktywne materiały edukacyjne (lekcje audio / wideo, wirtualne laboratoria, symulacje, studia przypadków, testy) dają uczniom możliwość dostosowania własnych doświadczeń naukowych.

Akredytacje krajowe

Włochy: Pierwszy uniwersytet online, który został akredytowany we Włoszech przez włoskie Ministerstwo Edukacji

Grecja: Akredytowany przez greckie Ministerstwo Edukacji w celu zaoferowania stopni licencjackich w zakresie języków nowożytnych i literatury, psychologii i nauk o edukacji oraz magistra w zakresie przywództwa edukacyjnego, zarządzania i nowych technologii.

Lokalizacje

Al Khobar

Address
Al Khobar, Wschodnia Prowincja, Arabia Saudyjska

Rijad

Address
Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska

Jeddach

Address
Jeddach, Prowincja Mekka, Arabia Saudyjska

Kair

Address
Kair, Gubernatorstwo Kairskie, Egipt

Doha

Address
Doha, Doha, Katar

Kuwejt

Address
Kuwejt, Al Asimah Governate, Kuwejt

Amman

Address
Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania

Manama

Address
Manama, Gubernatorstwo Stolicy, Bahrajn

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium