Uniwersytety w

Szczegółowe informacje na temat różnych miejscach studiów

Kliknij na linki poniżej, aby przeczytać o studiach w różnych krajach. Mamy 'll dostarczyć ogólnych faktów na temat krajów i opowie o lokalnych systemów szkolnictwa wyższego, czesne, narastanie roku akademickiego, możliwości studiowania dla studentów i wiele innych. Znajdziesz tu również wiele przydatnych wskazówek i praktycznych informacji na temat ubezpieczenia zdrowotnego, wiz studenckich i kosztów utrzymania.

Studia biznesowe z całego świata

Co to są badania firmy?
Business Studies jest dyscyplina akademicka, która oferuje kompleksowe połączenie rachunkowości, marketingu, finansów i analiz organizacyjnych i administracji. Master of Business Administration, lub MBA, są kluczowe programy studiów w ramach dyscypliny Business Studies. Programów studiów w Business Studies często są bardziej wyspecjalizowane, koncentrując się na obszarze sub-dyscypliny i biznesu, takich jak stosunki pracy, marketingu, przedsiębiorczości, Informatyki, handel międzynarodowy, zarządzanie ryzykiem strategicznym, finansów i więcej. Studia biznesowe oferowane są programy studiów na uczelniach i szkołach biznesu dla studentów na całym świecie.

Jakie są zalety studiowania działalności za granicą?
Studia działalności gospodarczej za granicą może przynieść cenną perspektywę krzyż lub międzykulturowy z doświadczeniem akademickim. Wielu studentów rocznie wybrać do zastosowania w szkołach biznesu w innych krajach, ponieważ szkoły międzynarodowej reputacji i wysokiej rangi. Studenci chcący studiować działalności za granicą mogą wybrać ze wszystkich najlepszych na świecie szkół biznesu, nie tylko te w pobliżu. Studentów biznesu za granicą również poprawić swoje międzykulturowych umiejętności komunikacyjnych, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym zglobalizowanym rynku. Studenci zagraniczni studiujący działalności za granicą mają również możliwość odbycia praktycznego doświadczenia w pracy dla firmy w innym kraju.

Czego uczymy w programie działalności za granicą?
Programy biznesowe za granicą różnią się sub-dyscypliny i przedmiotu, a nawet w obrębie tej samej podkategorii, dwa programy w różnych szkołach rzadko są identyczne. Studenci zagraniczni studiujący na całym świecie biznesu często wybierają się skupić na koncentracji w ich programie, takich jak sprzedaż, ekonomii, logistyki, zarządzania służbą zdrowia, przedsiębiorczości lub bankowych. Struktura kursu, zadania, oceny, projekty i pracy lub dysertacji (jeśli dotyczy) będzie również zależeć od stopnia celu. Uniwersytety za granicą oferują licencjackie stopni, Masters of Business Administration, Wykonawczy Masters of Business Administration, Doktorat of Business Administration, doktorów w biznesie i nie tylko.

Jaki rodzaj doskonalenia zawodowego można spodziewać się badaniem działalności za granicą?
Absolwenci studiów ekonomicznych studiów zostały statystycznie zwiększone szanse na uznać za pracę lub awans w swojej dziedzinie zawodowej. Poza możliwości kariery wewnętrznie dodanej stopniu biznesowym, jeden zdobył na uniwersytecie za granicą niesie dodatkową wartość. Przyszłe i obecne pracodawcy doceniają, że studiuje biznes za granicą zapewnia dodatkową ekspozycję na różnorodność globalnym rynku i lepsze zrozumienie biznesu międzynarodowego.

Ile kosztuje badanie działalności za granicą?
Czesne i opłaty związane z badania przedsiębiorstw za granicą znacznie się różnią od szkoły biznesu do drugiego i od jednego kraju do drugiego. Pomoc finansowa może być dostępny od organizacji prywatnych lub publicznych dla studentów, którzy chcą kontynuować studia biznesowych za granicą. Każdy pojedynczy szkoła biznesu interesów może udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat kosztów studiowania i możliwości pomocy finansowej.

Dlaczego warto podjąć studia biznesowe na uniwersytecie z własnego kraju?
Nie wszystkie z najlepszych szkół biznesu na świecie są scentralizowane w jednym miejscu. Studenci znaczne korzyści z robienia stopnia biznesu na uniwersytecie za granicą. Jednak niektórzy uczniowie nie są w stanie poruszać się z ich kraju na czas trwania studiów z powodu pracy lub zobowiązań osobistych. Online Business Studies jest doskonałą okazją dla tych osób, aby prowadzić studia na wybranej uczelni, bez wychodzenia z domu. Badanie Online zapewnia elastyczność planowania, jak można ukończyć kursy w każdej porze dnia i nocy. Istnieją również dodatkowe korzyści do badania on-line, takie jak opracowanie pisemne i techniczne umiejętności, a także komunikuje się bezpośrednio z własnych profesorów.

Podróżowanie wskazówki dla studentów
Wiele uniwersytetów i szkół biznesu mają działy administracyjne wyłącznie poświęcone wspieraniu międzynarodowych studentów. Oni zorganizować możliwości spotkać innych międzynarodowych studentów biznesowych, zapewnienie wsparcia w nauce, pomocy w znalezieniu mieszkania i udostępniać specjalistyczną wiedzę lokalną. Ważne jest, aby zrobić jak najwięcej badań, jak to możliwe, zanim program biznes za granicą zaczyna być zaznajomieni z ewentualnych różnic, jak studiuje się w domu. Najważniejszą rzeczą jest, aby zachować otwarty umysł i korzystają z okazji, że studiuje biznes za granicą raz-w-życiu.

Czytaj więcej Pokaż mniej