Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Roczne EMBA Programy w Thun, Szwajcaria 2024

1 Roczne EMBA Programy w Thun, Szwajcaria 2024

Przegląd

Thun jest znana instrumentów inżynierii precyzyjnej, żywności największy garnizon w kraju, w przemyśle spożywczym, a także, oczywiście, turystyka. Słynny szwajcarski gościnność jest też coś, co można dowiedzieć się w tym mieście. Thun znany jest również głównym szkoły wojskowej w Szwajcarii.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

1-letnia EMBA to elastyczny program dla profesjonalistów, którzy chcą rozwinąć swoją karierę dzięki zaawansowanemu stopniowi. Studenci Executive Master of Business Administration mogą skupić się na specjalizacjach, które spełniają ich konkretne cele.

Czytaj więcej

Filtry

  • Roczne EMBA
  • Szwajcaria
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów