Keystone logo

Filtry

 • MBA
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie wydarzeniami
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  5 MBA Programy w Zarządzanie wydarzeniami 2024

   MBA Programy w Zarządzanie wydarzeniami

   MBA Event Management jest dostosowany dla początkujących impresariów, którzy chcą zrobić karierę z produkcji na dużą skalę niezapomniany okazji. Planowanie imprez, takich jak wesela, festiwale, koncerty, konferencje i targi jest bardzo złożona przedsiębiorstw, a absolwenci tego programu będzie kierował na rynek pracy uzbrojony zasobów niezbędnych do planowania i realizacji imprez dla podmiotów korporacyjnych, publicznych i innych ,

   Tylko to, co jest MBA Event Management? Programy przygotowanie absolwentów do przyjęcia obowiązków kierowniczych, które wymagają organizacyjnej, komunikacji i umiejętności biznesowych. Program często obejmuje badania w dziedzinie turystyki, wypoczynku, i gościnności, jak te pola przecinają się z planowania zdarzeń. Studenci uczą się fundamentalnych pojęć związanych z budżetowania, marketingu i finansów. Ponadto, stopień tego pana zapewnia wiedzę w zakresie prawa, zasobów ludzkich, rachunkowości, zarządzania ryzykiem i komunikacji konkretnego do zarządzania zdarzeniami.

   Zarządzanie zdarzeniami jest bardzo wymagający zawód, a sukces zależy od zdolności osoby dobrze reagują na stres. MBA Event Management przygotowuje studentów do rygorem dynamicznym i trudnym kariery. Absolwenci odejść z możliwością nadzorowania badań, projektowania, planowania, logistyki i oceny wydarzeń.

   Wymagania programowe, koszty i czas waha się od instytucji do instytucji. Osoby zainteresowane w dążeniu do tego stopnia są proszone o kontakt szkoły o informacje na temat warunków, cen i czasie.

   Zarządzanie zdarzeniami jest ogromna i rozwijający się przemysł z rynku pracy, który obejmuje pozycje w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Przemysł, takie jak muzyka, sport, i publikowania zawsze korzystać z usług menedżera zdarzeń. Korporacje lub stowarzyszenia prywatne, które znaleźliśmy to produktywne, czy tylko zabawa przynieść ich pracowników lub członków wraz używać menedżerów zdarzeń do obsługi targi, imprezy, lub konwencji.Absolwenci mogą również wziąć pod uwagę stanowiska w pokrewnych zawodach turystyki i luksusowej gościnności. Na przykład, hotele organizują liczne imprezy, w tym spotkania, wesela i konferencje.

   Zainteresowani studenci mogą znaleźć programy online do być idealnym sposobem, aby prowadzić studia tego pana. Aby zacząć, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.