Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 MBA Programy w Zarządzanie w przedsiębiorczości 2024

10 MBA Programy w Zarządzanie w przedsiębiorczości 2024

Przegląd

Jeśli chcesz przyspieszyć swoją karierę w biznesie, Master In Business Administration (MBA) może być idealnym absolwentem dla Ciebie. Umiejętności i doświadczenia zdobyte podczas zajęć i studiów przypadków mogą przygotować Cię do odniesienia sukcesu w różnych sytuacjach biznesowych.

Czym jest MBA w zarządzaniu przedsiębiorczością? Jest to program studiów podyplomowych, który dodaje zajęć z zakresu przedsiębiorczości do tradycyjnego programu MBA. Kursy pomagają uczniom nauczyć się rozpoznawać nowe możliwości rynkowe, opracowywać produkty lub pomysły, tworzyć biznesplany i dokładnie prognozować przychody. Ci, którzy ukończyli takie programy, często mają narzędzia niezbędne do rozwoju jako niezależni przedsiębiorcy (solopreneurs), przedsiębiorcy partnerscy oraz w środowiskach korporacyjnych, gdzie przedsiębiorczy sposób myślenia jest wymagany do osiągnięcia sukcesu.

Studenci, którzy realizują MBA w stopniach Zarządzania Przedsiębiorstwem, mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności biznesowych, a jednocześnie rozwijają się kreatywnie jako przedsiębiorcy. W rezultacie nie tylko są zdolni do innowacji, ale z powodzeniem prowadzą nowe przedsięwzięcia, niezależnie od tego, czy pracują samodzielnie, czy kierują strategicznym zaangażowaniem jako część firmy z listy Fortune 500.

Koszt uzyskania MBA w zarządzaniu przedsiębiorczością będzie różnił się w zależności od programu. Przyszli studenci powinni dokładnie zbadać szkoły i programy, które ich interesują, aby zapewnić sobie koszty.

Naukowcy, którzy ukończyli studia MBA z zakresu zarządzania przedsiębiorczością, mogą pracować w różnych rolach, poza własnością biznesową. Umiejętności zdobyte w ramach tych programów mogą być wykorzystywane w takich rolach, jak kierownik rozwoju biznesu, starszy menedżer produktu lub dyrektor marketingu. Ponieważ stanowiska te są coraz bardziej konkurencyjne, osoby, których twórcze myślenie może prowadzić do nowych możliwości uzyskania przychodu, są często traktowane z szacunkiem.

Programy MBA w zakresie przedsiębiorczości są dostępne w szkołach wyższych, uniwersytetach i innych instytucjach na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest to osoba osobista, czy wirtualna, dostępne są programy spełniające różne potrzeby związane z planowaniem. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Studia biznesowe
  • Przedsiębiorczość
  • Zarządzanie w przedsiębiorczości
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (10)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania