Keystone logo

10 MBA Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem w Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Stany Zjednoczone
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (10)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  MBA Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem

  W dzisiejszym kwestie biznesowe coraz bardziej złożone i projekty się coraz bardziej globalny, rośnie zapotrzebowanie na kompetentnych menedżerów projektów. Weź projektu MBA Zarządzanie w USA i stać się ekspertem. MBA w zakresie zarządzania projektami w USA jest przeznaczony dla tych, którzy mają już doświadczenie w zarządzaniu projektami i chcieliby uzyskać wysokie umiejętności w zakresie zarządzania i globalnej perspektywy.

  Podczas MBA w zakresie zarządzania projektami w USA, pojawi się technik i narzędzi niezbędnych do zarządzania projektami skutecznie, a wszystko to na jednych z najlepszych amerykańskich uniwersytetów. Pacjent powinien zostać poinformowany o m.in. kwestie zarządzania, indywidualnych i zespołowych ryzyka, planowanie organizacyjne struktury, czasu i kosztów projektu oraz zarządzanie jakością projektu.Poza tym, otrzymasz praktyczne doświadczenie w środowisku biznesowym, w tym umiejętności analizy biznesowej, komunikacji profesjonalnych i korporacyjnych integracyjne.

  Jeśli chcesz uzyskać prestiżowy dyplom niektóre z najlepszych światowych uniwersytetów, podjąć studia MBA w zakresie zarządzania projektami w USA. Spójrz na opcji poniżej, aby znaleźć najlepszy!