Keystone logo

1 MBA Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem w San Juan, Portoryko dla 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Popular study format

  MBA Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem

  San Juan to stolica Portoryko, a także najbardziej zaludnionym z około 400.000 mieszkańców. Posiada solidną systemu opieki zdrowotnej i inne udogodnienia. San Juan 136 szkoły publiczne w ramach Departamentu Edukacji i ma 9 wpływowych kampusy i inne mniejsze uczelnie.

  Zarządzanie projektem polega na ukończenie projektów kierując je od początku do końca. Menedżerowie projektów są często spotykane na zespoły prawnych, w działach szkoleń i logistyki. Planowanie projektu wymaga umiejętności w zakresie budżetowania, zarządzania czasem i komunikacji.

  Istnieje kilka instytucje szkolnictwa wyższego znajduje się w całym Puerto Rico, z University of Puerto Rico jest najstarszym i największym. Jako terytorium Stanów Zjednoczonych, obywatele mogą mieć dostęp do dodatkowych możliwości kształcenia.

  Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.