Keystone logo

34 MBA Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (34)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  MBA Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem

  Zarządzanie projektami to dziedzina planowania, organizowania, realizacji i monitorowania w celu spełnienia określone cele i założenia projektu. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i profesjonalnych menedżerów projektu jest wysoki, zwłaszcza na rynku międzynarodowym, gdzie projekty mogą obejmować krajach. MBA w Project Management można uzyskać przewagę konkurencyjną potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

  MBA Project Management ma na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i doświadczenie do zastosowania teorii biznesu do sytuacji, organizacji studiów w zmieniającym się środowisku i rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, aby móc podejmować decyzje strategiczne. Absolwenci z Project Management MBA przejść do kariery, takich jak firmy konsultanta projektu, kierownika projektu lub dyrektora, lub lekarza projektu, w takich dziedzinach, jak przemysł opieki zdrowotnej, handlu detalicznego firmy, bankowości, administracji publicznej lub usług.

  MBA Project Management może narazić Cię na drodze do kariery udanej i satysfakcjonującej. Przewijać opcje poniżej i znaleźć idealny Projekt MBA Zarządzanie dla Ciebie!