Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 MBA Programy w Zarządzanie modą 2023

8 MBA Programy w Zarządzanie modą 2023

Przegląd

MBA jest Master of Business Administration. To kolejny krok w edukacji po ukończeniu studiów licencjackich. Zwykle ukończenie trwa około dwóch lat studiów w pełnym wymiarze godzin, ale wiele programów studiów jest zorganizowanych w niepełnym wymiarze godzin, aby umożliwić ci pracę w trakcie wykonywania swojego dyplomu.

Czym jest MBA w zarządzaniu modą? Świat mody to jedna część kreatywności i jedna część biznesu. Aspekt zarządzania tej branży wymaga dogłębnego zrozumienia obu stron. Uzyskanie tytułu MBA w zakresie zarządzania modą da Ci najprawdopodobniej narzędzia potrzebne do zarządzania kupowaniem i sprzedażą w świecie mody, a także te, które są potrzebne do obsługi dynamiki organizacyjnej, komunikacji, sprzedaży wirtualnej i usług, tekstyliów i innych.

Korzyści z takiego programu mogą pomóc zarówno w karierze zawodowej, jak iw życiu codziennym. Może się okazać, że nauczysz się umiejętności takich jak zarządzanie marką, organizacja i budżetowanie.

MBA w zarządzaniu modą będzie różnić się kosztem, a czynniki takie jak lokalizacja i szkoła będą miały wpływ na całkowity koszt. Twoja wybrana przez Ciebie szkoła może udzielić ci więcej informacji na temat kosztów programu, więc skontaktuj się z biurem budżetu.

Kariera w modzie obejmuje szerokie spektrum. Możesz wybrać pracę bezpośrednio dla marki mody jako dyrektor departamentu, pomagając zarządzać jej wpływem i wpływem na branżę. Ewentualnie możesz pracować jako pisarz lub redaktor dla publikacji poświęconej branży, takiej jak magazyn lub witryna poświęcona modzie. Istnieją również stanowiska w powiązanych branżach, takich jak tekstylia i handel detaliczny, jako menedżer ds. Marketingu lub operacji. Nauczyciele i specjaliści od treningu są również kluczową częścią świata mody i może się okazać, że twój dyplom otworzy dla ciebie te drzwi.

Szkoły na całym świecie udostępniają MBA w zarządzaniu modą zarówno w kampusie, jak i online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • MBA
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie modą
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (8)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania