Keystone logo

10 MBA Programy w Studia energetyczne Zarządzanie energią 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Studia energetyczne
 • Zarządzanie energią
Kierunki studiów
 • Studia energetyczne (10)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  MBA Programy w Studia energetyczne Zarządzanie energią

  Programów MBA w Energii i Środowiska są przeznaczone dla studentów, którzy chcą nadać tempa swojej kariery w przemyśle energetycznym, opanowując cenne biznesu i umiejętności przywódczych. Studenci MBA energii i programów MBA Środowiska zbada zakres tematów obejmujących zastosowanie teorii w światowych rynków energii, zarządzanie, handel energią, rachunkowości finansowej, energetycznej / prawo ochrony środowiska i polityki, negocjacji i marketingu.

  Perspektywy kariery dla absolwentów MBA Energii i Środowiska programów MBA to satysfakcję stanowiska w sektorze publicznym lub prywatnym, w szczególności pracy z różnych technologii, takich jak słonecznej, wiatru, pływów-, geotermalna-, biomasę, jądrowych, oleju i gazu energii. Profesjonalne aplikacje mogą obejmować doradztwo, badania, analizy, projektu i zarządzania aktywami, i więcej.

  Na tej stronie możesz poprosić o informacje o jednym lub więcej z następujących MBA energii i programów MBA Środowiska z akredytowanych uczelni na całym świecie!