Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 MBA Programy w Ho Chi Minh, Wietnam 2023

4 MBA Programy w Ho Chi Minh, Wietnam 2023

Przegląd

Wietnam przeżywa szybki rozwój i wzrost gospodarczy, specjalistów rysunku i studentów z całego świata do inwestowania i badania w tym pięknym kraju Azji. Ludzie wartości Wietnam ich bogatej kultury i tradycyjnie przyjazny i otwarty, przyjazny dla tych, które wybierają Wietnam ich kształcenia akademickiego. W Wietnamie, edukacji jest bardzo szanowany, a to przyczyniło się do wielu najwyższej klasy programów MBA w Wietnamie.

MBA w programach Wietnamie są skonstruowane do zbadania działalności, zarówno z perspektywy Azji i na świecie. Studentów realizujących program MBA w Wietnamie doświadczenie, które pozwala im się dobrze zaokrąglone specjalistów, ucząc wszystkich aspektów działalności, w tym marketingu, ekonomii, zarządzania, przywództwa, finansów i zasobów ludzkich. MBA w programach Wietnam nauczenie studentów umiejętności niezbędne do pracy w konkurencyjnym globalnym rynku, gdzie istotne jest, aby móc myśleć strategicznie w celu rozwiązania problemów w biznesie.

Można przewijać opcje poniżej, aby znaleźć MBA w programie Wietnamu, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i zainteresowań. Może się okazać, edukacji, które zostały poszukiwania!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Wietnam
  • Ho Chi Minh
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania