Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele MBA Programy w Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie w Szwajcaria 2023

MBA Programy w Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie w Szwajcaria 2023

Przegląd

Turystyka i hotelarstwo odnosi się do działalności polegającej na pomaganiu ludziom korzystać ze swoich wakacji lub czasu wolnego. Studenci studiujący turystyka i hotelarstwo zazwyczaj obejmują rachunkowość, zarządzanie, marketing konferencyjnym i pokrewne tematy interesujące dla osób podróżujących w celach biznesowych lub przyjemności. 

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Czytaj więcej

Filtry

  • Turystyka
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (0)
  • Powrót do głównej kategorii
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania