Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 MBA Programy w Stambuł, Turcja 2023

5 MBA Programy w Stambuł, Turcja 2023

Przegląd

Turcja jest członkiem grupy G-20 znaczących gospodarkach, położony na pograniczu Europy i Azji, tworząc unikalne połączenie kultury Wschodu i Zachodu. Jest to idealne miejsce dla wielu studentów szuka MBA w Turcji.

Różnych programów MBA w Turcji udzielam niezbędnych umiejętności biznesowych, takich jak uniwersalność, inicjatywy organizacyjne, etycznego postępowania i przywództwa. Wymagają one również praktyczne zastosowanie teorii i metodologii biznesu nauczyli się podczas zajęć. Nauczyciele w tych znaczących instytucji są mistrzami w odpowiedzi na gwałtowne zmiany dzisiaj 's gospodarki światowej, a poprowadzi studentów poprzez ich przewagę w radzeniu sobie z tymi samymi wyzwaniami. Studenci realizują MBA w Turcji zyska solidne podstawy biznesu poprzez zajęć badania marketingu, finansów, rachunkowości, zarządzania i etyki. W niepełnym wymiarze godzin i w pełnym wymiarze godzin programów, studenci mają możliwości, jeśli chodzi o podejmowanie studiów MBA w Turcji.

Przewiń niżej wymienionych programów i znaleźć MBA w Turcji, że szukasz!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Turcja
  • Stambuł
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania