Keystone logo

8 MBA Programy w Turcja dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Turcja

Turcja jest członkiem grupy G-20 znaczących gospodarkach, położony na pograniczu Europy i Azji, tworząc unikalne połączenie kultury Wschodu i Zachodu. Jest to idealne miejsce dla wielu studentów szuka MBA w Turcji.

Różnych programów MBA w Turcji udzielam niezbędnych umiejętności biznesowych, takich jak uniwersalność, inicjatywy organizacyjne, etycznego postępowania i przywództwa. Wymagają one również praktyczne zastosowanie teorii i metodologii biznesu nauczyli się podczas zajęć. Nauczyciele w tych znaczących instytucji są mistrzami w odpowiedzi na gwałtowne zmiany dzisiaj 's gospodarki światowej, a poprowadzi studentów poprzez ich przewagę w radzeniu sobie z tymi samymi wyzwaniami. Studenci realizują MBA w Turcji zyska solidne podstawy biznesu poprzez zajęć badania marketingu, finansów, rachunkowości, zarządzania i etyki. W niepełnym wymiarze godzin i w pełnym wymiarze godzin programów, studenci mają możliwości, jeśli chodzi o podejmowanie studiów MBA w Turcji.

Przewiń niżej wymienionych programów i znaleźć MBA w Turcji, że szukasz!