Keystone logo

Filtry

 • MBA
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa międzynarodowego
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 MBA Programy w Studia z zakresu prawa międzynarodowego 2024

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  MBA Programy w Studia z zakresu prawa międzynarodowego

  Master of Business Administration (MBA) jest popularną ścieżką edukacyjną dla studentów zainteresowanych bardziej zaawansowaną karierą w biznesie. Programy te często wymagają dwóch lub trzech lat intensywnych studiów i mogą prowadzić do wielu satysfakcjonujących i lukratywnych karier biznesowych.

  Czym jest MBA w prawie międzynarodowym? Ten kierunek studiów koncentruje się na praktykach menedżerskich i intensywnych prawach leżących u podstaw funkcji wszystkich płynnych międzynarodowych operacji biznesowych. Absolwent studiów w tej dziedzinie może obejmować kursy z zakresu organizacji, zarządzania, komunikacji, praw człowieka, prawa gospodarczego i administracji. Wiele programów wymaga od studentów ukończenia studiów licencjackich z zakresu biznesu, prawa lub pokrewnego przedmiotu.

  Naukowcy z prawa międzynarodowego często nauczą się skutecznie komunikować z różnymi typami ludzi. Ta umiejętność może okazać się korzystna w różnych warunkach zawodowych lub osobistych. Takie osoby mogą również stać się bardziej zorganizowane i zorientowane na szczegół po uzyskaniu tego rodzaju stopnia.

  Koszt uzyskania MBA może być różny w różnych krajach i typach instytucji edukacyjnych, a prywatne uniwersytety często mają wyższe czesne niż publiczne. Wiele osób płaciło za szkołę za pośrednictwem pomocy finansowej, programów studiów i stypendiów.

  Kariery w prawie międzynarodowym mogą rozwijać się w wielu branżach, w tym w sektorze publicznym i prywatnym. Wielu studentów z tym wykształceniem zajmuje stanowiska w agencjach rządowych jako prawnicy lub decydenci. Absolwenci kontynuowali pracę dla organizacji, w tym American Civil Liberties Union i Amnesty International. Inne stanowiska prawne, takie jak menedżerowie ds. Marketingu i pośrednicy w handlu, można znaleźć w prywatnych firmach lub międzynarodowych korporacjach.

  Tytuł magistra prawa międzynarodowego można uzyskać na jednej z wielu uczelni dostępnych na całym świecie. Studiowanie za granicą może być korzystne dla tego kierunku studiów lub możesz zdecydować się na naukę w domu za pomocą kursów online lub w niepełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.