Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 14 MBA Programy w Studia menedżerskie 2023

14 MBA Programy w Studia menedżerskie 2023

overview

Master of Business Administration może otworzyć wiele drzwi w swojej zawodowej karierze. Dlatego wiele osób wraca do szkoły, aby uzyskać swoje kwalifikacje MBA, nawet po osiągnięciu poziomu zarządzania z obecnymi pracodawcami. Absolwenci programów MBA uczyć się umiejętności, które mogą podnieść ich kariery na nowy poziom.

Czym jest MBA w programach Executive? Stopień ten przeznaczony jest dla pracujących profesjonalistów, którzy chcą wzmocnić swoją pozycję biznesową i pozycjonować się na stanowiskach kierowniczych. Dzięki połączeniu zajęć i praktycznych zajęć uczniowie mogą rozwijać umiejętności, które mogą natychmiast wykorzystać w swoich organizacjach. Studenci mogą oczekiwać, że zajęcia obejmą zaawansowane zasady w zakresie zarządzania, administracji, finansów i marketingu.

MBA w programach Executive Studenci są ogólnie dobrze zorientowani w technikach zarządzania przedsiębiorstwem. Jednak dzięki umiejętnościom finansowym, przywódczym i organizacyjnym zdobytym podczas tego programu absolwenci mogą lepiej zarządzać swoimi finansami osobistymi i stać się liderami w swoich społecznościach, a jednocześnie być w stanie pozycjonować się jako strategiczni myśliciele dla swoich organizacji.

Koszt programu zależy od instytucji i programów, które oferuje. Przyszli studenci powinni upewnić się, że zbadali wszystkie możliwe opcje przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Zdobycie MBA w programach Executive może przygotować studentów do wykonywania różnych zadań od kierownictwa wyższego szczebla w dużych korporacjach po stanowiska kierownicze w organizacjach non-profit. W szczególności absolwenci tych programów mogą znaleźć się na takich stanowiskach, jak dyrektor finansowy, prezes operacji, dyrektor generalny i dyrektor operacyjny. Absolwenci z tym stopniem mogą mieć większe szanse na wyższe stanowiska kierownicze i najwyższe wynagrodzenia.

Programy MBA są oferowane na całym świecie. Zajęcia mogą być dostępne online i na terenie kampusu, w zależności od harmonogramu, a nawet możesz wybrać program w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • MBA
  • Studia z zarządzania
  • Studia menedżerskie
fields_of_study
  • Studia z zarządzania (14)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format