Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 MBA Programy w Singapur 2023

11 MBA Programy w Singapur 2023

Przegląd

Singapur stał się doskonałą lokalizacją dla zagranicznych studentów. Singapur szczyci się w dostarczaniu wysokiej jakości edukacji w wielokulturowym, styl życia tętniącego życiem miasta. Singapur jest centrum finansowym i gospodarczym, co czyni go atrakcyjnym zarówno dla profesjonalistów jak i studentów poszukujących MBA Singapurze.

Studenci realizują MBA w Singapurze otrzyma solidne podstawy w biznesie i może również wybrać pomiędzy wyspecjalizowanych dziedzinach, takich jak marketing, informatyka, finanse, psychologia, i gościnność. Studenci MBA programów Singapur będzie w perspektywie globalnej, ze szczególnym uwzględnieniem Azji. Ogólnie rzecz biorąc, programy MBA Singapur składa się z ambitnych zajęć, praca w grupach, projekty, badania i działania programu. Niektóre programy MBA Singapur pozwalają również możliwość studiowania za granicą.

Jeśli szukasz najwyższej klasy program MBA w ekscytującym kraju, a następnie rozważyć MBA Singapurze. Zapoznaj się z poniższych opcji i zrobić kolejny krok!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Singapur
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Ekonomika
  • Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
  • Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania