Keystone logo

4 MBA Programy w Rosja dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)
  • Ekonomika (2)
  • Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Rosja

Rosja jest bogate w zasoby naturalne kraju o wysokim rozwoju gospodarczego w dziedzinie edukacji, nauki i przemysłu. Istnieje kilka wysokiej jakości instytucji akademickich wydziału doświadczonych i godnych uwagi. Ponadto, studenci MBA Rosja okaże się, że uczęszcza do szkoły w Rosji jest niedrogie i elastyczne. Uczniowie korzystają nie tylko z doskonałej edukacji, ale intelektualnie i kulturowo stymulujące środowisko.

Istnieje wiele znaczących instytucji akademickich, które oferują różnego rodzaju MBA stopni Rosji przeznaczone dla wszystkich rodzajów studentów. MBA Rosja może rozszerzyć osoby firm 's zawodowe horyzonty poprzez zwiększenie jeden "równowagi s umiejętności ilościowego, analityczne i interpersonalne. Czy absolwent studiów, pracy zawodowej lub z doświadczeniem w biznesie, istnieje kilka MBA Rosji i możliwości specjalizacji do wyboru. Ponadto, studenci, które potrzebują elastyczności w harmonogramie mają możliwość programów pełnym lub niepełnym wymiarze czasu.

Aby znaleźć program MBA Rosji dla Ciebie, spójrz przez opcje poniżej!