Keystone logo

6 MBA Programy w Polska dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Polska

Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych studentów. Jest skrzyżowaniu Wschodu i Zachodu Europy oraz posiada bogatą i burzliwą historię. Studenci realizują MBA Polska może cieszyć architektury i kultury miejskiej w jednych z najstarszych miast w Europie

MBA Polska jest dla każdego, kto chce dodać przewagę konkurencyjną, aby wznowić jego zdobywając doświadczenie w przywództwa, zarządzania, i negocjacji. Programy oferują naukowe podejście do biznesu z kursów koncentruje się na kilku kluczowych obszarach zasad prowadzenia działalności gospodarczej. Po ukończeniu studiów, osoby posiadające tytuł MBA Polska są mistrzami w międzynarodowych relacjach biznesowych w dzisiejszym 's globalnej gospodarce. Kursy będą również poprawić studentów "strategicznych negocjacji i umiejętności analityczne. MBA programów Polska oferują wiele ciekawych specjalności, takich jak sporty zarządzania, ochrony zdrowia, zarządzania projektami lub executive MBA dla menedżerów.

Więcej o programach MBA Polska, przewijając poniższych opcji. Możesz znaleźć program dla Ciebie!