Keystone logo

9 MBA Programy w Oman dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)
  • Ekonomika (1)
  • Studia energetyczne (0)
  • Studia inżynieryjne○ (1)
  • Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Oman

W ostatnich dziesięcioleciach, Oman przeżył wiele rozwoju gospodarczego i społecznego. Dramatyczne krajobrazy i kultury arabskiej przyciągają ludzi z całego świata do zwiedzania tego pięknego kraju. Wielu studentów mają również wybór celu uzyskania MBA w Omanie. Jakości kształcenia jest wysoki i wykładowców są bardzo doświadczonych pedagogów i specjalistów, którzy są za ekspertów w swojej dziedzinie.

Poprzez kursy, które koncentrują się na takie tematy jak zarządzanie, przywództwo, marketingu, finansów, biznesu międzynarodowego i etyki, MBA u studentów Oman uzyskać powszechnej edukacji niezbędne do prowadzenia i zarządzania w ciągle zmieniającym się rynku globalnym. MBA w programach Oman uczyć studentów myśleć strategicznie, aby rozwiązać rzeczywiste problemy świata. Studentów wykonujących MBA w Oman zbuduje wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy zawodowej w regionie, jak i na świecie.

Możesz dowiedzieć się więcej o możliwościach MBA w Oman, przewijając poniższych opcji. Możesz znaleźć program, który zostały poszukiwania!