Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele MBA Programy w Studia prawnicze w Chapel Hill, Stany Zjednoczone 2023

1 MBA Programy w Studia prawnicze w Chapel Hill, Stany Zjednoczone 2023

Przegląd

MBA w ustawy w USA jest program studiów oferuje unikalne połączenie biznesu i edukacji prawnej. Przez uzyskanie złożonego tła w prawo, a także firmy, studenci są wyposażone w możliwość zobaczyć rzeczy z różnych punktów widzenia, umiejętności, które są wysoko cenione w dzisiejszym globalnym świecie.

Podczas MBA w ustawy w USA, uczniowie najpierw realizować podstawowych przedmiotów szkolnych, a później są zachęcani do wyboru z szerokiej gamy zajęć fakultatywnych. Mogą one obejmować takie tematy jak prawa międzynarodowego, prawa międzynarodowego biznesu, prawa podatkowego, prawa nieruchomości, przedsiębiorczości i finansów. Ten wielodyscyplinarny szkolenie będzie przygotowanie studentów jak najskuteczniej do wyzwań będą musiały zająć w życiu zawodowym.Wziąwszy MBA w ustawy w USA, uczniowie mogą znaleźć zatrudnienie w obszarach, takich jak publiczne zarządzanie, doradztwo, praktyki prawnej lub bankowości inwestycyjnej.

Czy chcesz, aby uzyskać kompleksową prestiżową edukację w niektórych z najlepszych uczelni na świecie? Nie wahaj się i ubiegać się o MBA w ustawy w USA. Obejrzyj programów wymienionych poniżej, aby zobaczyć, jakie opcje są!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Stany Zjednoczone
  • Studia prawnicze
  • Chapel Hill
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne
  • Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów