Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 MBA Programy w Meksyk 2024

10 MBA Programy w Meksyk 2024

Przegląd

Z MBA Meksyku, można studiować w jednej z Meksyku 's ekscytujących miast, zapoznanie się z kraju ' s bogate, zróżnicowane gospodarki i kultury. Jest tak wiele do zaoferowania zagranicznym studentem w Meksyku, w tym zabytki, piękne krajobrazy, doskonałe jedzenie, plaże i relaks. Te cechy w połączeniu z instytucjami naukowymi, czyni Meksyku popularnym celem MBA.

Poprzez połączenie teorii i praktyki, MBA Meksyk będzie szkolić profesjonalistów być biegły w procesie podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i myślenia innowacyjnego w konkurencyjnym środowisku biznesowym. Zarówno z pełnym i niepełnym wymiarze czasu opcji badania, programów MBA Meksyku można zmieścić wiele potrzeb akademickich, catering dla studentów tylko z ich program studiów, jak również do profesjonalistów pracujących. Niektóre obszary specjalizacji są dostępne w niektórych programów MBA w Meksyku, w tym marketingu, zarządzania projektami, zarządzania międzynarodowego i finansów, by wymienić tylko kilka przykładów.

Spójrz przez poniższych opcji programu Meksyk MBA, który czeka na Ciebie!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania