Keystone logo

3 MBA Programy w Litwa dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

MBA Programy w Litwa

Litwa jest hrabstwem o długiej i bogatej historii i stała się w ostatnich latach doświadczył wzrostu gospodarczego i dobrobytu. Litwa posiada dobrze rozwiniętą akademicki system z kilkoma uczelniami i instytucjami badawczymi. Jakości kształcenia jest wysoki i jest ułatwione przez najwyższej klasy wykładowców, którzy są za ekspertów w swojej dziedzinie. Kosztów utrzymania, jak również opłaty za studia są niskie w porównaniu do innych krajów europejskich.

Curriculum MBA w Litwie to zajęć, które buduje solidne podstawy zasad prowadzenia biznesu. Uczniów podejmujących studia MBA na Litwie będą rozwijać umiejętności krytycznego myślenia, aby mogli zrozumieć sytuacji, w celu strategicznego podejmowania decyzji. MBA w studentów Litwa swoje umiejętności w zakresie badań i analizy, biorąc jednocześnie perspektywy międzynarodowej dla biznesu w gospodarce światowej.

Więcej informacji o MBA na Litwie, przewijać opcje poniżej i znaleźć program czeka na Ciebie!