Keystone logo

7 MBA Programy w Jordania dla 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
Kierunki studiów
  Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)
 • Studia inżynieryjne○ (1)
 • Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular degree type

  MBA Programy w Jordania

  Jordan jest atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych studentów dążą do dalszego ich kariery biznesowej poprzez kształcenia akademickiego, podczas gdy w kraju o bogatej historii i kultury. Jordan ma długą historię doskonałości w akademickich i studentów realizujących MBA w Jordanii będzie doświadczenie wysokiej jakości edukacji ułatwione przez renomowanych wykładowców, będąc w stanie doświadczyć tradycyjnej kultury arabskiej z dnia na dzień życie.

  MBA w jordańskich programach zapewnienia edukacji we wszystkich aspektach działalności, tworząc dobrze zaokrąglone profesjonalistów w stanie zarządzać w zmieniającym się środowisku globalnym. Poprzez badanie zagadnień z zakresu marketingu, przywództwa, zarządzania, zasobów ludzkich i finansów, MBA w jordańskich programach będą uczyć studentów, jak stosować teorii do praktyki biznesu w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów. Studenci realizują MBA w Jordanii może mieć elastyczność w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub na badaniach online.

  Przewijać opcje poniżej i znajdź MBA w Jordanii, który pasuje do Twoich potrzeb. To może być kolejny krok w swojej karierze!