Keystone logo

14 MBA Programy w Japonia dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)
  • Ekonomika (1)
  • Studia energetyczne (0)
  • Studia inżynieryjne○ (1)
  • Języki (1)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Japonia

Japonia jest technologiczne, ekonomiczne, finansowe i biznesowe centrum dla rynku międzynarodowym. Studenci realizują MBA Japonii będą korzystać z bardzo wybitnych wykładowców i uczelni prestiżowej w Japonii, jak również rozległe sieci zawodowych, że studenci będą rozwijać. Wśród korzyści edukacyjnych uczniowie będą doświadczenia, piękno Japonii będzie ekscytujący i dynamiczny aspekt życia studenckiego.

W trudnych zajęć, projektów i zastosowania teorii do praktyki, studenci MBA programów Japonii zwiększy ich krytycznego myślenia i umiejętności analityczne myśleć strategicznie do podejmowania decyzji. Studenci MBA programów Japonii w rozwoju globalnej perspektywy praktyk biznesowych, jak również sposobu zarządzania między kulturowo. Absolwenci posiadający tytuł MBA, Japonii często przejść do udanej kariery w krajowych i międzynarodowych firm i korporacji.

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująca, a następnie spójrz przez opcje poniżej i może się okazać program MBA Japonii szukasz!