Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 MBA Programy w Indie 2023

3 MBA Programy w Indie 2023

Przegląd

Indie szybko rozrosła się do gospodarczego i finansowego centrum dla rynku globalnym, co Indii atrakcyjnym miejscem dla studentów i profesjonalistów z całego świata, dążąc do dalszego kształcenia lub prowadzą działalność. Wielu studentów MBA Indie są aktualne pracujących zawodowo, które chcą przenieść się w ich karierze.

MBA Indie przekazanie studentom solidnej bazy wiedzy w administracji, nauki z wysokiej jakości kadry na silne uniwersytety. MBA programów Indii oferta specjalizacji w obszarach takich jak finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketingu i komunikacji. Absolwentów MBA z Indii stopnia są przygotowani do wprowadzenia konkurencji na rynku biznesowych menedżerowie procesu, kierownictwo rozwoju, analityków ryzyka i zarządzających zasobami ludzkimi, wśród wielu innych.

Jeśli szukasz miejsca dla swojej edukacji, że wyzwania, można się rozwijać osobiście i zawodowo, a następnie rozważyć MBA Indiach.Spójrz przez opcje poniżej!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Indie
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania