Keystone logo

5 MBA Programy w Studia biznesowe Handel międzynarodowy 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Studia biznesowe
 • Handel międzynarodowy
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  MBA Programy w Studia biznesowe Handel międzynarodowy

  W ostatnich dziesięcioleciach, wygodny dostęp do rynków zagranicznych szybko zmienił sposób prowadzenia biznesu. W nowoczesnej gospodarce globalnej, korporacje muszą zintegrować jak najwięcej wejść zagranicznych do ich strategii, materiałów i procesów produkcyjnych, jak mogą. Dlatego MBA w handlu międzynarodowym jest tak cenny.

  &nbsp

  Czym jest MBA w handlu międzynarodowym? Jest to zaawansowany stopień biznesowy, który przygotowuje studentów do integracji działalności spółek znajdujących się w różnych krajach i regionach geograficznych. Studenci otrzymują standardowe szkolenia związanego z Master of Business Administration, ale specjalizuje się w tematy związane z zakupów, logistyki, reklamy międzynarodowej, globalizacji i zrównoważonego rozwoju. Uczą się także strategie na rzecz poprawy rentowności poprzez wykorzystanie outsourcingu, importowania i eksportowania materiałów, wyrobów gotowych.

  &nbsp

  Po ukończeniu MBA w dziedzinie handlu międzynarodowego, absolwenci wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i kierownicze. Mogą one wykonywać badań naukowych i analizy istotnych informacji do opracowania strategicznych planów poprawy wyników. Mają wiedzę z międzynarodowych umów handlowych, logistycznych i kultur do efektywnego przemieszczania towarów przez granice.

  &nbsp

  Koszt tych programów mogą się różnić. To do potencjalnych wnioskodawców do instytucji badawczych, którymi są zainteresowani. Stawki opłat i naukę można znaleźć kontaktując się z działem rekrutacji kolegiów i uniwersytetów pod uwagę.

  &nbsp

  Absolwenci są gotowe przyjąć role kierownicze w dużych firmach i często znaleźć pracę dla logistyki, wywóz lub podróży firm. Produkcyjne firmy muszą również wykwalifikowanych pracowników do nadzorowania zakupów i zarządzania dostaw.Firmy, które zlecają dużą część swoich procesów dostawców zagranicznych często zatrudniają tych absolwentów do zarządzania krytycznymi umów międzynarodowych. Niektórzy wolą pozostać niezależny i rozpocząć karierę jako niezależnych konsultantów i analityków. Inni mogą znaleźć pracy w dziennikarstwie, naukowców i międzynarodowych agencji regulacyjnych.

  &nbsp

  Aby dokonać właściwego wyboru, ścieżki edukacyjnej, ważne jest, aby zebrać jak najwięcej informacji, jak to możliwe jest. Studenci mogą korzystać z tradycyjnych środowiskach edukacyjnych i programów oferowanych w stylu przez uniwersytety online. Wiele kwestii planowania i transport może być złagodzone w programach nauczania na odległość oferowanych. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.