Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 60 MBA Programy w Ekonomika w Stany Zjednoczone 2023

60 MBA Programy w Ekonomika w Stany Zjednoczone 2023

Przegląd

MBA (Master of Business Administration), zalicza się do najbardziej prestiżowych kwalifikacji biznesowych. MBA w dziedzinie ekonomii w USA, jednak nie tylko o uzyskanie prestiżowego tytułu. MBA w dziedzinie ekonomii w USA dadzą Ci jedne z najbardziej pożądanych cech w władzy wykonawczej - innowacje, determinacja i globalnej perspektywy. Co więcej, będzie to poszerzyć swoje możliwości zatrudnienia, zarówno w sektorze prywatnym i publicznym.

Podczas studiów na niektóre z najlepszych światowych uczelni, otrzymasz praktyczne, praktyczne wykształcenie, które koncentruje się na globalnej gospodarce i aktualnych problemów gospodarczych. Twoje lekcje będą m.in. kursy w ekonometrii, mikro-i makroekonomii, ekonomii międzynarodowej i zarządzania finansami. Jednakże, będziesz zawsze mieć możliwość specjalizacji w dziedzinie można znaleźć najbardziej atrakcyjne.

Jeśli chcesz otrzymać kompleksową, prestiżowe wykształcenie i jednocześnie zwiększyć swoje możliwości kariery, nie wahaj się, aby ubiegać się o MBA w dziedzinie ekonomii w USA! Spójrz na opcji poniżej i skontaktować się ulubioną szkołę już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Stany Zjednoczone
  • Ekonomika
Kierunki studiów
  • Ekonomika (60)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania