Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele MBA Programy w Larnaka, Cypr 2023

1 MBA Programy w Larnaka, Cypr 2023

Przegląd

Uniwersytety na Cyprze są zobowiązane do utrzymywania międzynarodowych standardów wysokiej jakości kształcenia. Poza doskonałą edukację i najwyższej klasy wykładowców, studentów realizujących MBA w Cypr będzie korzystać z wielokulturowym środowisku, zróżnicowane studentów i pracowników, stymulujące intelektualnie atmosferze, ciepły klimat, wspaniałe plaże i aktywnego życia nocnego. Studenci z całego świata wybrały w celu uzyskania ich MBA na Cyprze.

MBA w programach Cypr promowania innowacji w biznesie i rozwijania kreatywności w trudnych uczniów do krytycznego myślenia i strategicznie. Wydział ułatwia stosowanie teorii do praktyki gospodarczej w zajęciach, które koncentruje się na takie tematy jak marketing, zarządzanie, rachunkowość, finanse i technologii informacyjnych. Nie tylko MBA w programach Cypr dostarczenie studentom solidnych podstaw biznesu, ale także wspierać rozwój zawodowy.

Spójrz przez opcje poniżej i znajdź MBA na Cyprze, które pomogą Ci osiągnąć cele zawodowe i osobiste!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Cypr
  • Larnaka
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów