Keystone logo

25 MBA Programy w Chiny dla 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Chiny
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)
  • Ekonomika (3)
  • Studia energetyczne (0)
  • Studia inżynieryjne○ (1)
  • Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Chiny

Chiny, wschodząca potęga gospodarcza, odgrywa ważną rolę w globalnym świecie biznesu. To, że Chiny bardzo poszukiwanym miejscem dla zagranicznych studentów poszukuje do dalszej edukacji. Istnieje wiele najwyższej klasy uniwersytetów oferujących MBA stopni Chin, które zapewniają studentom wykształcenie, które przygotowuje ich do konkurowania na rynku pracy w Chinach, jak również z resztą świata.

Z Chin MBA, studenci będą uczyć się funkcjonalne zastosowania zasad biznesowych, które uzyskują od trudnych zajęć zaprojektowany, aby dać im solidne podstawy biznesu. Zajęć dla MBA Chiny skoncentrują się na tematy nauki, takie jak prawo gospodarcze i etyki, technologii i działalności gospodarczej, zachowania organizacyjne, zarządzanie łańcuchem dostaw, komunikacji i przywództwa. Studenci prowadzą MBA Chiny będą miały dostęp do ogromnej sieci kontaktów zawodowych, które mogą pomóc im w ich karierze.

Rozważyć wykonanie MBA Chiny gdy szukasz miejsca na studia wyższe. Spójrz przez opcje poniżej i może się okazać dyplom MBA Chin, które szukasz!