Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 15 MBA Programy w Biznes międzynarodowy w Stany Zjednoczone 2023

15 MBA Programy w Biznes międzynarodowy w Stany Zjednoczone 2023

Przegląd

Wolumen handlu międzynarodowego i biznesu rośnie znacznie wraz z ruchem pomysłów i pieniędzy, które podróżują szybciej i szybciej dzięki globalizacji. USA odgrywa kluczową rolę w tym szybko rozwijającym się świecie biznesu. Biorąc MBA in International Business w USA będzie zatem pozwalają dowiedzieć się najlepszym z najlepszych, dając Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym wymagającym świecie globalnym.

MBA in International Business w USA rozwiązuje zasadniczych podstaw biznesowych wraz z międzynarodowych problemów menedżerskich. Studenci najpierw uzyskać solidne doświadczenie w strategii biznesowej, ekonomii, finansów, analizy organizacyjnej, zarządzania i marketingu.Następnie miał szansę skupić swoje zainteresowanie na ich korzystnych obszarach, takich jak inwestycje zagraniczne, marketingu międzynarodowego lub wpływ globalizacji. MBA in International Business w USA to prestiżowy stopień, który jest uznawany na całym świecie i poszukiwane przez znanych międzynarodowych firm.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją karierę mając świat możliwości otwartych dla Ciebie, ubiegać się o MBA w International Business w USA. Spójrz na opcji poniżej i znaleźć ten, który Ci się najbardziej podobają!

Czytaj więcej

Filtry

  • MBA
  • Stany Zjednoczone
  • Studia biznesowe
  • Biznes międzynarodowy
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (15)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania