Keystone logo

19 MBA Programy w Biznes międzynarodowy w Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Stany Zjednoczone
 • Studia biznesowe
 • Biznes międzynarodowy
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (19)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  MBA Programy w Biznes międzynarodowy

  Wolumen handlu międzynarodowego i biznesu rośnie znacznie wraz z ruchem pomysłów i pieniędzy, które podróżują szybciej i szybciej dzięki globalizacji. USA odgrywa kluczową rolę w tym szybko rozwijającym się świecie biznesu. Biorąc MBA in International Business w USA będzie zatem pozwalają dowiedzieć się najlepszym z najlepszych, dając Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym wymagającym świecie globalnym.

  MBA in International Business w USA rozwiązuje zasadniczych podstaw biznesowych wraz z międzynarodowych problemów menedżerskich. Studenci najpierw uzyskać solidne doświadczenie w strategii biznesowej, ekonomii, finansów, analizy organizacyjnej, zarządzania i marketingu.Następnie miał szansę skupić swoje zainteresowanie na ich korzystnych obszarach, takich jak inwestycje zagraniczne, marketingu międzynarodowego lub wpływ globalizacji. MBA in International Business w USA to prestiżowy stopień, który jest uznawany na całym świecie i poszukiwane przez znanych międzynarodowych firm.

  Jeśli chcesz zwiększyć swoją karierę mając świat możliwości otwartych dla Ciebie, ubiegać się o MBA w International Business w USA. Spójrz na opcji poniżej i znaleźć ten, który Ci się najbardziej podobają!