Keystone logo

130 MBA Programy w Biznes 2024

Filtry

Filtry

 • MBA
 • Studia biznesowe
 • Biznes
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (130)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  MBA Programy w Biznes

  Master of Business Administration (MBA) jest absolwentem stopnia wyższego od licencjackich studiów biznesowych. Większość studiów MBA ma zestaw klas podstawowych, ale wybierasz specjalizację w polu podczas przechodzenia przez kurs. Wiele uniwersytetów wymaga zdania egzaminu GMAT, aby się zakwalifikować.

  Czym jest MBA w biznesie? Jest to popularny stopień magistra, który koncentruje się na wielu aspektach biznesu. Jako student MBA będziesz uczyć się różnych dziedzin w biznesie. Tematy, które możesz napotkać obejmują księgowość, ekonomię, finanse, marketing, zarządzanie, międzynarodowe prawo biznesowe i biznesowe. Większość programów MBA w biznesie oferuje uczniom możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie biznesu, oprócz ukończenia podstawowego kursu. Stopień magistra w biznesie jest zwykle świetny, aby uzyskać pełniejsze zrozumienie wszystkich aspektów związanych z biznesem.

  Szkoła biznesu zachęca do pracy zespołowej, która pozwala rozwijać umiejętności pracy w sieci. To świetnie nadaje się do pozyskiwania mentorów, poszukiwania pracy i budowania profesjonalnych kontaktów. Możesz także rozwinąć nowe umiejętności i wiedzę, takie jak przywództwo i kreatywność intelektualna, które mogą pomóc w rozwoju Twojej kariery.

  Wiele różnych czynników ma wpływ na koszt edukacji. Lokalizacja, rodzaj programu i styl uczestnictwa mogą mieć wpływ na MBA w czesnym. Wybierz program, który odpowiada Twoim potrzebom i skontaktuj się z biurem przyjmowania szkoły, aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów i wymagań.

  Absolwenci programów biznesowych mogą kwalifikować się do pracy w wielu dziedzinach: opieki zdrowotnej, technologii, usług finansowych lub rządu federalnego. Niektóre popularne oferty pracy, które możesz wykonywać, to: specjalista ds. Zgodności, kierownik ds. Operacji biznesowych, kierownik finansowy, kierownik ds. Usług medycznych i zdrowotnych lub księgowy. To tylko niektóre z możliwych dostępnych opcji kariery, a wielu absolwentów uważa, że ​​posiadanie MBA w Biznesie daje wiele możliwości.

  Tytuł magistra biznesu jest oferowany online przez uniwersytety na całym świecie. Aby znaleźć odpowiedni program MBA, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.