Keystone logo

19 MBA Programy w Studia technologiczne Data Science Analiza danych 2024

Filtry

Filtry

  • MBA
  • Studia technologiczne
  • Data Science
  • Analiza danych
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (19)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

MBA Programy w Studia technologiczne Data Science Analiza danych

Master of Business Administration (MBA) stopień oferuje studentom kursy w zakresie finansów, księgowości i marketingu. Z pełnym wymiarze czasu rejestracji, MBA może zazwyczaj być ukończone w ciągu dwóch lat. Stopień oferuje studentom możliwość nauki i doskonalenia strategii biznesowej.

Czym jest MBA w Analiza danych? MBA w analizie danych pomoże Ci nauczyć się zarówno umiejętności analizy danych i umiejętności biznesowych. Studenci będą uczyć się o business intelligence, analityki danych i technologii informacyjnych, w tym umiejętności niezbędne do analizy procesów biznesowych i modelowania predykcyjnego. Wiele programów kładą nacisk na zasadach etycznych, umiejętności przywódczych i światowych rynkach. Przedsiębiorczość, finanse, biznes międzynarodowy i rozwój organizacji są wszystkie obszary badań, które mogą być wyspecjalizowane w.

Ukończenie MBA w analizie danych daje studentom praktyczne wiedzy poprzez praktyczne doświadczenia badawcze.Będą one w połączeniu z wiedzą na temat praktyk biznesowych, które ułatwi uczniom doskonalić swoje decyzje biznesowe i umiejętności zawodowych.

Koszt realizacji MBA różni się znacznie od uczelni i regionu. Aby dowiedzieć się więcej na temat kosztów związanych z tym stopniu, szkół kontaktowych, które oferują programy dla Ciebie interesująca.

Dada Analytics to dziedzina, w żądanie oraz MBA w analizie danych może otworzyć wiele możliwości. To pole oferuje pracownikom możliwość wzrostu i rozwoju, podczas gdy zarobki komfortowe pensje. Top Employers na całym świecie szukają osób o umiejętnościach analitycznych, aby pomóc im wykorzystać dane. Popularne tytuły pracy obejmują analityk biznesowy, analityk systemów Business Intelligence dewelopera, architekta danych i rozwiązań architekta. Umiejętności wymagane dla tych pozycji należą hurtowni danych, analiza danych, zarządzania danymi i zorganizowanego procesu biznesowego języka zapytań.Wszystkie te umiejętności można się nauczyć z MBA w analizie danych.

Stopień ten jest oferowany w różnych programach lokalnych, międzynarodowych i internetowych. Aby rozpocząć pracę na swoim stopniu szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.