Keystone logo
Zhongnan University of Economics and Law - MBA School Imba
Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Imba

Wuhan, Chiny

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CNY 85 000 / per year

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Cel I. Program

Na podstawie prezentowanych dziedzin - ekonomii, zarządzania i prawa, międzynarodowe MBA w ZUEL jest przygotowanie specjalistów z międzynarodowej odpowiedzialne wizji i głębokie zrozumienie środowiska biznesowego w Chinach, oraz z doświadczeniem w nie tylko umiejętności menedżerskich, ale także zagadnień prawnych w nowoczesny biznesu.

II. Informacje o programie

Wymagania kredytów. Międzynarodowe studentów MBA powinny zdać egzaminy kursów i osiągnąć niezbędne kredytów. Minimum 32 punktów są wymagane, aby rozpocząć pisanie pracy magisterskiej, a uczniowie nie mają zastosowania w przypadku stopni MBA, aż udało im się obronić swoje tezy.

Pedagogika Program. Studium przypadku, grupa dyskusyjna i seminaria są wprowadzane w nauczaniu z naciskiem kultywowania studenci "krytyczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów. Zaproszonych gości, a także ustalone wykładowców zostaną zaproszeni do wygłoszenia wykładów.

Ocena. Kompleksowe Mechanizm oceny zostanie przyjęty. Ocena przeprowadzana jest w systemie klasyfikacji strukturalnej z określonej ilości egzaminu końcowego i innych zadań (w tym frekwencji, prezentacje, analizy przypadków i zadań). Szczegółowe proporcje zależą od odpowiednich profesorów.

Rozdanie dyplomów i stopni przyznającej

  1. Studentów MBA otrzyma dyplom magistra ZUEL i przyznać dyplom MBA po zdali egzaminy, osiągnięty niezbędnych kredytów i obronił swoje tezy.
  2. Wymagania dotyczące pracy: a) wymagane są zarówno chińskie i angielskie streszczenia; b) Główna część pracy można zapisać albo w chińskim lub angielskim (minimum 30.000 angielskich słów lub 20.000 chińskich słów wymagane); c) Jeżeli praca jest w języku angielskim, kopia chińskich tłumaczeń są składane w międzyczasie.

III. Kryteria przyjęcia na studia

  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy
  • Tytuł licencjata lub równoważny
  • 24 lat lub powyżej
  • Właściwy GMAT lub GRE lub wynik IELTS

O szkole

pytania

Podobne kursy