Keystone logo
Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Wstęp

Uniwersytet Zarządzania w Warszawie

Uniwersytet Zarządzania w Warszawie, założona w 1995 roku, jest jednym z najstarszych niepublicznych uczelni w Polsce. Obecnie rejestruje ponad 6000 studentów i posiada ponad 37.000 absolwentów. Jego wydział składa się z doświadczonych i kreatywnych naukowców i wykładowców.

Uniwersytet Zarządzania w Warszawie oferuje swoim przyszli studenci wyjątkowo korzystne warunki do studiowania w Kampusie trzeciego tysiąclecia. Jest dobrze wyposażona architektoniczne osiedle akademickie liczne sale wykładowe, laboratoria, pracownie komputerowe, laboratoria językowe i.

Uniwersytet posiada również kompleks obiektów rekreacyjnych, takich jak basen, nowoczesnej hali sportowej i siłowni. W budynku znajduje się bufet i kawiarnia .Reasonable dużej ceny i dobre menu powinna zadowolić nawet tych trudno zadowolić. Dom studencki pomieścić 300 studentów w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu. Dostępne za rozsądną cenę jest podziemny parking.

Studenci studiów:

Studia licencjackie

Administracja zarządzanie stosunki międzynarodowe Pedagogia Studiów Europejskich nauki polityczne Bezpieczeństwo Narodowe

Programy Inżynier

Inżynieria komputerowa Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Studia podyplomowe:

Programy magisterskie

prawo Administracja zarządzanie stosunki międzynarodowe Pedagogia psychologia

Lokalizacje

  • Warsaw Management University, 36 Kaweczynska St. , 03-772, Warsaw

pytania