Keystone logo

Wright Graduate University

A logo

Wstęp

W firmie Wright Graduate University zindywidualizowana nauka nie oznacza tylko małych klas: korzystasz ze zintegrowanego podejścia do edukacji, które pozwala zastosować naukę do najpilniejszych wyzwań, zdobywając punkty, prowadząc swoje życie i działalność.

Uważamy, że wykształcenie pragmatyczne jest cenniejsze niż prestiżowe – a najnowsze badania to potwierdzają. Jeśli zamierzasz zainwestować w dyplom lub certyfikat, powinno to zrobić coś więcej niż tylko zaznaczyć pole, aby zdobyć poświadczenie. Powinien dotyczyć umiejętności, które decydują o różnicy między przeciętnymi i gwiazdorskimi wynikami oraz między krótkoterminowymi korzyściami a trwałymi wynikami.

W Wright doświadczasz tego, czego się uczysz, otrzymując coaching, aby zastosować metodologie do własnego rozwoju, co czyni cię autentycznym przewodnikiem dla tych, którym przewodzisz i trenujesz. Podejście Wright zapewnia wykonalne, niewielkie codzienne wyzwania, które możesz wdrożyć w dowolnym miejscu w swojej karierze i życiu.

Wykładowcy Wright to uczeni-praktycy – właściciele firm, konsultanci, przedsiębiorcy i trenerzy – którzy połączyli najskuteczniejsze metodologie uczenia się z trzydziestoletniej praktyki badawczej i rozwoju przywództwa z wybitnymi specjalistami.

Każdy program obejmuje podstawę programową przywództwa transformacyjnego, zapewniając praktyczne doświadczenia w zakresie przywództwa osobistego (samoświadomość i rozwój), przywództwa jeden na jeden (coaching) oraz facylitacji i szkolenia grupowego od pierwszego dnia programu.

To transdyscyplinarne podejście zagłębia się zarówno w nowe, jak i historyczne badania w biznesie, filozofii, psychologii, metodologii edukacyjnej i neurobiologii, dając ci narzędzia do zrozumienia, co uniwersalnie napędza i motywuje ludzi.

Jeśli jesteś gotowy rzucić sobie wyzwanie, aby każdego dnia odkrywać nowe sposoby myślenia i działania w swoim życiu i karierze, aby wykorzystać swój potencjał w swojej karierze, relacjach oraz marzeniach i celach, które są dla Ciebie najważniejsze, Wright Graduate University jest właściwą osobą edukacja dla Ciebie.

O nas

Wright Graduate University została założona w 2006 roku przez dr. Bobowi Wrightowi, Judith Wright i Michaelowi Zwellowi, aby oferowali stopnie naukowe w nowych dziedzinach przywództwa i coachingu. Ten instytut szkolnictwa wyższego oferuje przyszłym liderom i kadrze kierowniczej narzędzia do rozwijania umiejętności przywódczych, aby zachęcać, wspierać, motywować i inspirować swoich pracowników i współpracowników, tworząc pozytywne zmiany i sukces w organizacjach i firmach.

Wright Graduate University (WGU) jest zobowiązana do przestrzegania najwyższych standardów doskonałości akademickiej i wartości, w których doświadczenie uczniów jest pozytywne, spersonalizowane i wspierające. Ponieważ WGU zapewnia dostęp do szerokiej gamy programów i zajęć, zdobyliśmy reputację doskonałości, odkryć i wiedzy. Szeroka gama zajęć WGU w programach dla praktyków-uczonych jest znana z skupiania się na wyjątkowych potrzebach edukacyjnych i rozwoju zawodowego dorosłych uczniów. Pracujący dorośli z całego kraju osiągają swoje cele akademickie, jednocześnie równoważąc wymagania związane z pracą w pełnym wymiarze godzin, rodziną i obowiązkami społecznymi. Absolwenci mogą zastosować swoje wykształcenie w pracy i zawodach, ucząc się w innowacyjnym systemie technologii wirtualnej WGU.

WGU szczyci się udostępnianiem szkolnictwa wyższego i zawodowego wszystkim, z szeregiem innowacyjnych, różnorodnych i rygorystycznych ofert kursów, które będą stanowić wyzwanie, inspirować i motywować uczniów do osiągnięcia ich celów nowego początku, szkolnictwa wyższego, a nawet nowego ścieżka kariery. Wright Graduate University to pozytywny krok we właściwym kierunku. Wspólnym wątkiem we wszystkich ofertach kursów i certyfikatach WGU jest „Edukacja taka, jaka powinna być”.

Opcja rekrutacji 2

Lokalizacje

  • County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

pytania