Keystone logo
Westford University College Specjalizacja MBA przyznana przez Girne American University
Westford University College

Specjalizacja MBA przyznana przez Girne American University

18 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

O programie

Specjalizacja MBA to szybki, dynamiczny program mający na celu zapewnienie uczestnikom globalnego spojrzenia na zarządzanie przedsiębiorstwem, ekonomię, Executive MBA, zarządzanie finansami, zarządzanie w biznesie międzynarodowym, systemy informacji zarządczej, marketing, turystykę i inne; Zarządzanie hotelarstwem.

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku staramy się zapewnić naszym studentom przewagę w świecie biznesu poprzez program promujący kreatywność, przedsiębiorczość i pomysły z całego świata.

Skierowany do doświadczonych profesjonalistów poszukujących elastycznej i wielokulturowej interakcji edukacyjnej, MBA zapewnia praktyczną wiedzę i innowacyjne narzędzia zarządzania potrzebne do maksymalizacji potencjału zawodowego i sukcesu.

Specjalizacja MBA

Świat biznesu zmienia się wykładniczo, tworząc zapotrzebowanie na liderów o aktualnych umiejętnościach i wiedzy. Westford MBA przyciąga specjalistów z różnych zawodów, z różnych granic geograficznych i różnych środowisk kulturowych, aby wziąć udział w niesamowitej podróży nauki i zabawy. Program jest niepowtarzalnym doświadczeniem dla wszystkich uczestników, ponieważ tworzy silne więzi, pozytywne wibracje, błyskotliwe pomysły, debaty zespołowe, silne sojusze i nowe partnerstwa biznesowe.

152982_photo-1573164574572-cb89e39749b4.jpg

O amerykańskim uniwersytecie Girne - GAU

GAU została założona w 1985 roku i rozwinęła się od skromnych początków z zaledwie siedmioma studentami do 20 000 silnych uniwersytetów, którymi jest dzisiaj 33 lata później. Od samego początku GAU utrzymuje bliskie stosunki umowne z uniwersytetami w Ameryce Północnej i Europie. GAU był jednym z pierwszych uniwersytetów na Cyprze, który otrzymał uznanie od YOK (Turecka Rada Szkolnictwa Wyższego). Po tym nastąpiło uznanie przez YODAK (Radę Szkolnictwa Wyższego Tureckiej Republiki Cypru Północnego).

Po tych wymaganych akredytacjach krajowych nastąpiło kilka akredytacji programowych i

międzynarodowe uznanie. W tym roku to nasza 33. ceremonia ukończenia studiów, która odbędzie się w czerwcu 2018 r., Kiedy ponad 1500 absolwentów zdobędzie stopnie naukowe i przejdzie na zaawansowane studia lub doskonałe miejsca pracy w Europie, regionie i na świecie.

W swojej 33-letniej historii GAU starała się optymalizować wykorzystanie najnowszych technologii i metod nauczania. Chociaż mamy jeden z najwyższych współczynników doktorantów do liczby studentów, mamy również najwyższy stosunek komputerów do liczby studentów. Od pięciu lat biblioteka GAU stoi na czele rewolucji w bibliotekoznawstwie; wdrażanie cyfrowych zasobów bibliotecznych. Wiele zajęć zawiera teraz prezentacje PowerPoint i wersje wykładów do pobrania w formacie MP-4. Cały kampus i wszystkie akademiki mają Wi-Fi w całym tekście. Telewizja i radio GAU transmitowały również wybrane wykłady i seminaria dla studentów i wykładowców.

GAU kontynuuje dziś swoją globalną działalność w niesamowitym tempie w świetle swojej misji założycielskiej. Jako członek Universal Education Group i American Education Consortium, GAU zdecydowanie dąży do osiągnięcia swoich celów, zmierzając do 50. roku edukacji.

Specjalizacja MBA oferowana przez Girne American University

 • MBA w zarządzaniu biznesem
 • MBA w marketingu
 • MBA w zakresie zasobów ludzkich
 • MBA w łańcuchu dostaw i logistyce
 • MBA w zarządzaniu projektami
 • MBA in Engineering Management
 • MBA w administracji publicznej
 • MBA w zarządzaniu zdrowiem publicznym
 • MBA w marketingu cyfrowym
 • MBA w zarządzaniu sportem
 • MBA w systemie informacji zarządczej

Struktura programu

Program MBA składa się z 13 modułów o łącznej wartości 120 punktów. 10 modułów to moduły podstawowe i wspólne dla programów MBA, 3 moduły to moduły specjalizacyjne każdego programu.

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące modułów podstawowych.

S.Nr Nazwa modułu ECTS
1 Zarządzanie zasobami ludzkimi i przywództwo 8
2 Zrównoważony biznes 8
3 Finanse dla liderów biznesu 8
4 Zarządzanie strategiczne 8
5 Ramy społeczno-gospodarcze i prawne 8
6 Zarządzanie operacyjne 8
7 Psychologia organizacji 8
8 Międzynarodowe zarządzanie marketingowe 8
9 Wprowadzenie do Analytics dla firm 8
10 Metody badawcze 8
152926_pexels-photo-3184611.jpeg

Specjalizacje GAU MBA

MBA w zarządzaniu biznesemMBA w marketinguMBA w zakresie zasobów ludzkichMBA w łańcuchu dostaw i logistyceMBA w zarządzaniu projektamiMBA w zarządzaniu inżynieriąMBA w administracji publicznejMBA w zarządzaniu zdrowiem publicznymMBA w marketingu cyfrowymMBA w zarządzaniu sportemMBA w systemie informacji zarządczejMBA w biznesie międzynarodowym

Program

Wynik programu

O szkole

pytania