Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Wawasan Open University

Wawasan Open University

Wawasan Open University

Wstęp

Uniwersytet Ludowy

Wawasan Open University (ran) powstała w 2006 roku z unikalnym i odpowiedzialny społecznie cel - zapewnienie dostępu do pracy Malezyjczycy jakości szkolnictwa wyższego za pośrednictwem Open Distance Learning (ODL), niezależnie od ich wykształcenia, pochodzenia etnicznego lub społeczno-gospodarczym. Uniwersytet rozpostarł swe skrzydła we wrześniu 2013 roku oferować studia w pełnym wymiarze godzin dla absolwentów szkół i posiadaczy STPM dyplomowych na jego głównego kampusu w Penang.

Jak uniwersytetu ludowego, ran i wierzy w zapewnienia możliwości kształcenia i uczenia się przez całe życie wszystkich ludzi do samodzielnego wzbogacania i doskonalenia zawodowego. Otwierając drzwi do szkolnictwa wyższego, ran i zapewnia, że ​​więcej Malezyjczycy są teraz w stanie realizować niedrogie stopnia.

Wawasan Open University (ran), jeden z czołowych, prywatnych instytucji Malezji wyższych, została założona w 2006 roku, z zobowiązaniem do rozbudowy możliwości w zakresie szkolnictwa wyższego oraz do doskonałości nauczania, którego celem jest podniesienie poziomu wiedzy i nauki wśród wszystkich Malezyjczycy. Proponujemy naukę na odległość (ODL otwarty), aby umożliwić pracujących osób dorosłych, aby realizować swoje marzenia edukacyjne bez zakłócania ich zawodowych i osobistych zobowiązań i niedrogie na terenie kampusu studia w pełnym wymiarze godzin w Penang dla maturzystów i posiadaczy dyplomu. Wyposażamy naszych studentów w wiedzę i umiejętności, które je obsługują bardzo dobrze w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku pracy w branży istotne.

Wou Materiał kursu przygotowane i dostarczone przez wyjątkowo wykwalifikowanych pracowników z przemysłu i nauki. Poradniki są w języku angielskim i oferujemy kursy przygotowawcze w języku angielskim, aby wzmocnić podstawowe kompetencje, jak również kursy w zakresie komunikacji w miejscu pracy, angielski w miejscu pracy i pisania na studia do zwiększania umiejętności.

Wszystkie programy Wou są w pełni zatwierdzone przez Ministerstwo malezyjskiej Szkolnictwa Wyższego (Mohe). Do tej pory, 35 z ponad 50 programów oferowanych przez Wou otrzymały pełny status akredytacji przez Agencję Malezji kwalifikacji (MQA); oraz z 35 akredytowanych programów, 13 otrzymały uznanie Departamentu Służby Publicznej (JPA) po ukończeniu swojej pierwszej partii studentów.

Nasza wizja, misja i wartości

Nasza wizja

Pragniemy być żywą społeczność uczenia się, który inspiruje naukę, wspiera innowacje i żywi wszechstronny rozwój osobisty.

Nasza misja

Zobowiązujemy się do rozszerzenia możliwości w zakresie szkolnictwa wyższego oraz do doskonałości nauczania, którego celem jest podniesienie poziomu wiedzy i nauki wśród wszystkich Malezyjczycy.

Nasze wartości

Wierzymy, że masz potencjał do rozwoju w najszerszym, zgodnie z cenionych wartości szlachetnych, które wszyscy dzielimy. Wierzymy w:

Przestrzeganie wysokich standardów instytucjonalnych

Zapewniamy kształcenia ustawicznego i możliwości rozwoju osobistego dla każdego. W tym celu zapewniamy dopuszczenia i otwarty dostęp do wszystkich. Wierzymy w dostarczaniu innowacyjnych, kompleksowych programów akademickich, które oferują najwyższą jakość nauczania, wysokie standardy instytucjonalne i szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych.

Świętując różnorodność naszych studentów

Na Wawasan Open University, uważamy, że twoje osiągnięcia, talent i dziedzictwa znacząco przyczynić się do naszej społeczności. Popieramy prawo i obowiązek odgrywać aktywną rolę w procesie uczenia się, aby Twoje doświadczenie uczenia produktywna. Uczciwość i rzetelność w nauczaniu, uczeniu się i procesu doradczego jest niezbędna, a obiektywną ocenę swoich umiejętności i zdolności, jest kluczem do sukcesu. Na Wawasan Open University świętujemy różnorodność naszych społeczności studentów i jesteśmy przekonani znajdziesz osobiście wzbogacające doświadczenie.

Uznanie naszych pracowników

Wierzymy w uznaniu wartości i wiedzy naszych pracowników, wspieraniu wzajemnego szacunku i przestrzegania ich praw. Jak pracodawcą równych szans, Wawasan Open University stwarza korzystne warunki, które pomagają pracownikom osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy ich życia zawodowego i osobistych zobowiązań. Uznajemy prawo i odpowiedzialność naszych pracowników do odgrywania aktywnej roli w ich rozwoju zawodowym, jak dążyć do doskonałości. Pomagamy im w tym procesie poprzez stworzenie uczciwego i przejrzystego procesu decyzyjnego.

Wartościowanie obywateli i społeczności

Aby wywiązać się z zaufania, jakim obdarzyli nas nasi sponsorzy, naszych studentów i prywatnych darczyńców, jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialnego zarządzania naszymi zasobami finansowymi. Chcemy przyczynić się do wykształcenia,, zasobów ludzkich, technologicznych, rozwoju społeczno-gospodarczego i kulturalnego gospodarczego kraju, przy jednoczesnym zachowaniu trwałości ekologicznej.

wolności akademickiej i uczciwość

Wierzymy w wolności akademickiej i wolnej i uczciwej wymiany idei. Dążymy do najwyższej rzetelności naukowej oraz zapewnienie równych praw, równego dostępu i równego traktowania, gdzie możliwości uczenia się są zainteresowane.

Czym jest Open Distance Learning?

Nasze unikalne podejście ODL jest idealnym rozwiązaniem dla osób dorosłych pragnących realizować trzeciorzędowych kwalifikacje do rozwoju zawodowego i samodzielnego wzbogacania w sposób elastyczny i niedrogi sposób, niezależnie od ich poprzedniego wykształcenie, pochodzenie etniczne lub społeczno-gospodarczym. Ponad 16.000 specjalistów pracujących w Malezji, do tej pory doświadczył możliwości uczenia się ran, podczas gdy nadal w pracy.

ODL obejmuje:

Twarzą w twarz sesje samouczków (pięć lub więcej za semestr), z wysoko wykwalifikowanych wykładowców, którzy są również łatwo dostępne dla Ciebie między tutoriali za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Obszerne materiały szkoleniowe Dostęp do naszego e-biblioteki Nasz Learning System Management (LMS), platforma internetowa do wprowadzania informacji i dyskusje online / forum ze swoimi rówieśnikami, wychowawców i Koordynatorzy przedmiotu

Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Masz elastyczność studiowania w domu lub w miejscu pracy, a także nasze regionalne centra / ośrodki wsparcia w Penang, Ipoh, Johor Bahru, Kuching, Kuala Lumpur, Bandar Utama i Klang, gdzie oferują możliwości komputera, jeśli nie masz własnego ,

Można studiować na jednym oczywiście bez angażowania się dalej. Alternatywnie, można podjąć kilka pól jedna po drugiej, aż do uzyskania kwalifikacji. Można nawet zrobić sobie przerwę pomiędzy daniami jeśli trzeba.

Użytkownik ma możliwość wyboru optymalnej liczby punktów, aby wziąć każdy semestr do własnych, pracy i zobowiązań studyjne Oferujemy 45 programów ODL z dyplomem, absolwent i podyplomowych, w biznesie, technologii, edukacji i badań liberalnych, w tym sześciu MBA programy.

Lokalizacje

  • George Town

    Wawasan Open University 54, Jalan Sultan Ahmad Shah, 10050, George Town

pytania