
Podwójny program MBA Waseda-Nanyang
Tokyo, Japonia
CZAS TRWANIA
14 Months
JĘZYKI
Język angielski
TEMPO
Pełny etat
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW
Termin składania wniosków
NAJWCZEŚNIEJSZA DATA ROZPOCZĘCIA
21 Sep 2025
CZESNE
SGD 66 862
FORMACIE STUDIÓW
W kampusie
Stypendia
Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia
Wstęp
Zarys programu
Program Double MBA Waseda-Nanyang to przyspieszony 14-miesięczny program, który łączy w sobie zalety dwóch najlepszych szkół biznesowych w Azji. Ma podwójne podejście do globalnego biznesu i zarządzania technologią i jest jedynym programem MBA na poziomie dualnym na świecie, który rozpoczyna się w Singapurze, a kończy w Tokio.
Po pomyślnym ukończeniu programu uzyskasz dwa tytuły MBA - Master of Business Administration, Nanyang Technological University i Master of Business Administration, Waseda University.
Wymagane kursy podstawowe są oferowane głównie przez Nanyang Business School, a kursy do wyboru są oferowane głównie przez Waseda Business School . Odpowiednik kursu seminaryjnego jest oferowany w trakcie semestru w Tokio, podczas którego zostaje napisany wymagany dokument projektowy.
Każda partia ma około 10-15 uczniów, umożliwiając bliską interakcję między studentami i profesorami.
Wniosek rozpoczyna się od biura przyjęć NTU, więc skontaktuj się z NTU, jeśli masz dalsze pytania dotyczące procedury składania wniosków.
Akredytacje
O szkole
pytania
Podobne kursy
MBA w globalnej bankowości i finansach
EDHEC Global MBA
- Nice, Francja
- Paris, Francja + 1 jeszcze
MBA w pełnym wymiarze godzin w biznesie międzynarodowym
- Trieste, Włochy