Keystone logo
Waseda Business School

Waseda Business School

Waseda Business School

Wstęp

Waseda Business School (WBS) - Graduate School of Business and Finance, będąca częścią

WBS nada tym osobom, które ukończyły program edukacji biznesowej, który odzwierciedla najnowsze wyniki badań, w oparciu o odpowiednie standardy oceny i które nabyły wysokiej jakości wiedzę praktyczną i umiejętności podejmowania decyzji jako liderzy biznesu, stopień magistra of Business Administration (MBA), a tym, którzy zdobyli zaawansowaną wiedzę i teorię finansową opartą na międzynarodowych standardach, tytuł Master of Science in Finance (MSc in Finance). Mamy trzy programy, które są prowadzone w języku angielskim (niektóre kursy są również dostępne w języku japońskim)

WBS jest w stanie zapewnić zrównoważony, edukacyjny program nauczania poprzez szeroką gamę zajęć fakultatywnych, w tym kultywowanie globalnych perspektyw i etyki zawodowej, aby mógł zaoferować wiele możliwości uczenia się w podejściach teoretycznych i empirycznych, a także w ich stosowaniu.

Nasza misja

WBS tworzy dynamiczną społeczność edukacyjną dla wszystkich interesariuszy jako katalizator dla rozwoju wnikliwych i odpowiedzialnych globalnych liderów z praktyczną wiedzą na temat zarządzania.

Akredytacje

Lokalizacje

  • WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

  • 50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

pytania