Keystone logo
Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Wstęp

112357__APT8752.jpg

Planujesz rozpocząć program Executive MBA i szukasz odpowiedniego kierunku? Dołącz do nas na webinarium 26 marca o godzinie 17:00
Zarejestruj się tutaj - https://link.do/yKdSJ


O nas

Warsaw University Of Technology Business School należy do najlepszych polskich szkół oferujących wysokiej jakości edukację menedżerską. Szkoła działa od ponad 27 lat. Regularnie znajduje się na szczycie krajowych rankingów i stale poprawia swoją pozycję w międzynarodowych rankingach. Celem Szkoły jest kształcenie dzisiejszych menedżerów, którzy jasno rozumieją obecny świat, a także ich własną rolę liderów biznesu. Naszą misją jest pielęgnowanie odpowiedzialnych liderów, którzy potrafią kierować innymi i stale pracują nad własną wiedzą, umiejętnościami i talentami.

Naszą misją jest kultywowanie odpowiedzialnych liderów.

Szkoła dla liderów

Współczesna gospodarka i społeczeństwo potrzebują prawdziwych liderów - liderów, którzy potrafią planować strategicznie, działać odpowiedzialnie, skutecznie rozwiązywać problemy, podejmować obliczone ryzyko i dzielić się swoim entuzjazmem z innymi. Powinni rozwijać swoje umiejętności kierownicze i przedsiębiorcze oraz mieć głęboki wgląd w gospodarkę i własną organizację. Liderzy muszą także być otwarci, elastyczni i być w stanie dostosować się do zmian zachodzących w ich otoczeniu.

Szkoła Biznesu PW kształtuje ludzi, którzy rozumieją punkty widzenia innych, przekonują i prowadzą innych ludzi.

Europejski eksperyment

Warsaw University Of Technology Business School powstała w 1991 roku w wyniku śmiałego eksperymentu. Została założona wspólnie przez cztery instytucje: najlepszą polską uczelnię techniczną, Politechnikę Warszawską oraz trzy prestiżowe szkoły biznesu z Europy Zachodniej - HEC School of Management (Paryż, Francja), London Business School (Wielka Brytania) i NHH Norwegian School of Economics (Bergen, Norwegia). Dlatego też od samego początku Szkoła Biznesu PW miała prawdziwie międzynarodowy charakter, który z powodzeniem utrzymywał się dzięki ciągłemu zaangażowaniu założycieli. Od wielu lat Szkoła jest członkiem Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania stworzonej przez wiodące europejskie szkoły zarządzania.

110414_inauguracja2018-64.jpg

Najwyższa jakość edukacji

Warsaw University Of Technology Business School opracowała własny model edukacji , odpowiadający na złożoność współczesnego świata i wysokie oczekiwania, przed którymi stoją liderzy. Model opiera się na trzech filarach:

 • rozwijanie wiedzy i umiejętności
 • wykorzystanie wiedzy w praktyce
 • rozwój osobisty uczniów

Nasz model jest zorientowany na zrozumienie złożoności współczesnej gospodarki i społeczeństwa, związków między różnymi obszarami działalności oraz zrozumienia wyzwań, przed jakimi stają liderzy. Niezależne zespoły, składające się z polskich i zagranicznych naukowców i praktyków biznesu, dbają o to, aby programy nauczania pozostały najwyższej jakości.

Szczycimy się dostarczaniem edukacji, która spełnia oczekiwania naszych uczniów.

Alumni Network

Poza jakością edukacji, nasza sieć absolwentów programów MBA jest największą zaletą Szkoły Biznesu PW . Nasi absolwenci są rozproszeni po całym świecie, zajmują wysokie stanowiska w organizacjach i często mają własne firmy. Dzięki kooperatywnej sieci absolwentów nasi absolwenci tworzą unikalne możliwości biznesowe.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Warsaw

  Warsaw University of Technology Business School Koszykowa 79, 02-008 Warsaw, 02-008, Warsaw

  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Programy

pytania