Keystone logo
Vlerick Business School

Vlerick Business School

Vlerick Business School

Wstęp

Vlerick Business School to potrójnie akredytowana, międzynarodowa szkoła biznesu w sercu Europy – zajmująca pierwsze miejsce w krajach Beneluksu pod względem edukacji kadry kierowniczej i 19. w Europie. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie transformacji cyfrowej, przedsiębiorczości i innowacji, opieki zdrowotnej, energii i usług finansowych. Oprócz naszych bliskich powiązań z KU Leuven i Uniwersytetem w Gandawie – oraz naszych strategicznych sojuszy z Uniwersytetem Pekińskim i Uniwersytetem Stellenbosch Business School – stale budujemy sieć naszych partnerów korporacyjnych na całym świecie.

Nasza misja

Relacja na żywo. Uczyć się. Skok.

Kiedy André Vlerick założył szkołę ponad 65 lat temu, zbudował ją na silnej wierze w siłę biznesu jako źródła postępu i dobrobytu. I chociaż ta wizja nie zmieniła się do dziś, świat, w którym chcemy, aby postęp i dobrobyt kwitły, uległ zmianie.

Ciągłe globalne zmiany i szybki rozwój technologiczny zakłócają wiele rynków. Dlatego potrzebujemy twórców pozytywnych zmian z wizją zakorzenioną we śnie.

 • Żyj swoim marzeniem.

Nasze sny nadają naszemu życiu treść, znaczenie i kierunek. A w odpowiednich warunkach pozwalają nam dotykać życia innych i wpływać na otaczający nas świat. Ale bez względu na to, jak blisko lub daleko może być twoje marzenie, jedno jest pewne: potrzebujesz odwagi, aby zrobić ten pierwszy krok.

W Vlerick zapewniamy żyzny grunt, na którym Twoje marzenia mogą się zakorzenić, rosnąć i ostatecznie rozkwitać. Aby wypełnić lukę między marzeniami, śmiałością i działaniem.

Zapewniamy inspirację, know-how i wsparcie rówieśników, aby zachęcić Cię do spełnienia marzeń.

 • Ucz się nieustannie.

W szybko zmieniającym się świecie przyszłość należy do ludzi, którzy potrafią i chcą się uczyć. Aby nadążyć za zmianami wokół nas, ale także aby podsumować nasze własne ewoluujące perspektywy. Dlatego w Vlerick stale rzucamy naszym studentom i uczestnikom wyzwanie, aby rzucili wyzwanie zarówno sobie, jak i status quo. Ponieważ możesz przewodzić tylko wtedy, gdy nadal się uczysz.

Jako szkoła biznesu i szersza społeczność, w Vlerick nie uważamy się za wyjątek. Tak jak Ty, wiemy, że albo wprowadzasz innowacje, albo giniesz. Dlatego wciąż na nowo zastanawiamy się nad podróżami edukacyjnymi w Vlerick, udostępniając szeroką gamę metod nauczania i doświadczeń - czy to na miejscu, czy w Internecie - aby wpływać na uczenie się.

To właśnie napędza całą społeczność Vlerick: zawsze stawiaj sobie wyzwania, zawsze bądź studentem.

 • Skacz z pewnością.

Twoje doświadczenie z Vlerick nie tylko ubarwi Twój umysł, poszerzy Twoją perspektywę i otworzy nowe możliwości, ale także zapewni Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby zrobić krok naprzód. Skok wiary stoi pomiędzy zdobytą wiedzą, umiejętnościami i narzędziami, a zastosowaniem ich do celowego przewodzenia. I przekuć wiedzę w działanie.

Ponieważ to właśnie ten skok leży w centrum naszego własnego celu: stać się magnesem, który przyciąga przedsiębiorczych liderów, rozpala ich pasję i kieruje ją w pozytywną siłę do zmiany.

Ponieważ wiemy, że sukces może inspirować i przyciągać innych, tworząc efekt fali, którego wpływ można odczuć na całym świecie. Wystarczy, że wykonasz skok.

Nasze podejście do nauki

Skaczesz do przodu. Napędzamy Twój sposób.

Prosperowanie w dzisiejszym, stale zmieniającym się środowisku biznesowym oznacza zaangażowanie w naukę i współpracę z organizacją zmieniającą zasady gry, której praktyczne, zintegrowane podejście pozwala Ci wyprzedzać konkurencję.

W Vlerick tworzymy przestrzeń, w której możesz zanurzyć się w energicznej, inspirującej i wysoce interaktywnej nauce. To miejsce, w którym wkraczasz w nowe podejścia, uczysz się przez robienie, dzielenie się i absorbowanie – i prowadzisz życie zawodowe, o jakim zawsze marzyłeś.

I możesz to zrobić dzięki PIĘCIU OBIETNIC, które ci złożyliśmy.

# 1. Twoje bezpieczeństwo = nasza troska

Doświadczenie Vlerick zawsze polegało na zapewnieniu bezpiecznej przestrzeni do eksperymentowania, eksploracji i wsparcia podczas nauki – i jest to prawdą teraz, bardziej niż kiedykolwiek.

Na terenie kampusu poziom energii jest wysoki – dzięki środkom zapewniającym bezpieczeństwo. Możesz więc całkowicie skupić się na nauce i chłonięciu atmosfery Vlerick.

W twoich małych zespołach edukacyjnych - zwinnej, wspierającej grupie rówieśników - doświadczysz intymnej nauki o maksymalnym wpływie z bezpiecznym fizycznym dystansem.

W trybie online czujesz ekscytację i zaangażowanie, biorąc udział w wyzwaniach i elastycznie pracując z rówieśnikami z całego świata.

Gdziekolwiek jesteś i jak się uczysz, zawsze będziesz doświadczać bezpiecznej przestrzeni do myślenia poza konwencjonalnymi metodami, wyrażania swoich pomysłów i doświadczeń – i bycia otoczonym przez rówieśników i wykładowców, którzy słuchają, dzielą się i wspierają.

# 2. Twoje przyszłe potrzeby = nasz punkt wyjścia

Poznajesz prawdziwe wyzwania, przed którymi stoi Twoja firma. Marzysz o wielkich rzeczach, rzucasz wyzwanie status quo, odkrywasz świat możliwości i eksperymentujesz z nowymi umiejętnościami.

Uczenie się ma największy wpływ, gdy uczysz się także o sobie. Aby wyniki były namacalne, Twój punkt wyjścia będzie konkretny, odpowiedni i osobisty – oparty na rzeczywistych wyzwaniach, przed którymi stoi Twoja organizacja, skan 360° własnych mocnych i słabych stron, niedawna ankieta, projekt wewnątrz firmy itp.

Opieramy się na Twoich przeszłych doświadczeniach i obecnej sytuacji, aby zapewnić Ci narzędzia i pewność, aby podjąć kolejne kroki w rozwoju zawodowym - dając Ci wymierny zwrot z inwestycji.

Wybierasz podejście do nauki, które najbardziej Ci odpowiada. Może być w 100% online i we własnym tempie. Lub może to być hybryda nauki w kampusie i online.

# 3. Twoja nauka = zawsze aktywny

W Vlerick przekształcasz wiedzę w działanie, a działanie w wiedzę.

Zanurzasz się w wysoce interaktywne doświadczenia edukacyjne składające się z różnych formatów i działań. Współpracujesz z rówieśnikami z różnych środowisk, dzieląc się, ucząc i doświadczając szumu grupowej energii.

Wszystko się integruje — od symulacji biznesowych, gier i odgrywania ról po praktyczne wyzwania, niezależnie od tego, czy nurkujesz online, czy na kampusie.

Kopiesz głębiej i zdobywasz zarówno teoretyczny wgląd, jak i praktyczne umiejętności, których potrzebujesz, aby coś zmienić.

# 4. Twoja sieć Vlerick = społeczność na całe życie

Dołączasz do zróżnicowanej grupy, która będzie dzielić się swoim doświadczeniem i wspierać Cię na każdym kroku - i staniesz się ważnymi przyjaciółmi i kontaktami biznesowymi przez całe życie zawodowe.

Nasz wydział jest przystępny i dostępny. Więc weź kawę lub porozmawiaj online z profesorem i dziel się spostrzeżeniami z różnych sektorów, geografii, doświadczeń i kultur.

Masz nieskończone możliwości wysłuchania i poznania ekspertów i starszych liderów z wielu różnych organizacji.

Tworzysz połączenia międzybranżowe i międzysektorowe. Nawiązujesz przyjaźnie - i odkrywasz możliwości - na całym świecie.

# 5. Twój skok do przodu = nasza nagroda

Dajemy Ci wiedzę, narzędzia i sposób myślenia, aby rzucić wyzwanie status quo.

Stajesz się agentem zmian w swojej organizacji – wyposażonym w ramy, narzędzia, plany działania i pewność, że możesz inspirować innych. Pewny lider, który wywrze pozytywny wpływ na biznes i społeczeństwo.

Możesz na nas polegać, że będziemy Cię wspierać, gdy dostosowujesz się i uczysz przez całą swoją karierę. Nasza misja, aby wyprzedzać konkurencję, jest jednym z powodów, dla których jesteśmy potrójnie akredytowaną i najwyżej ocenianą szkołą biznesu.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Ghent

  Reep,1, 9000, Ghent

  • Leuven

   Vlamingenstraat,83, 3000, Leuven

   • Brussels

    Avenue du Boulevard,21, 1210, Brussels

    pytania