Keystone logo
© VIT
Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Wstęp

W VIT jesteśmy czymś więcej niż instytucją edukacyjną – jesteśmy kwitnącą społecznością zaangażowaną w wspieranie doskonałości i wzmacniania pozycji. Dzięki dziedzictwu zapewniania wysokiej jakości edukacji i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych staliśmy się kamieniem węgielnym osiągnięć akademickich. Nasi wybitni wykładowcy, najnowocześniejsze udogodnienia i dynamiczne kursy tworzą środowisko, w którym studenci mogą się rozwijać i przekształcać swoje aspiracje w rzeczywistość. Zakorzenieni w wartościach włączania i innowacji, staramy się rozwijać nie tylko absolwentów, ale także liderów, którzy będą kształtować przyszłość. Witamy w VIT , gdzie zaczyna się Twoja podróż do sukcesu.

VIT jest zarejestrowaną w Australii placówką edukacyjną oferującą szereg specjalistycznych kursów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem oraz technologii i systemów informatycznych. Jest zarejestrowana jako placówka edukacyjna przez organ regulacyjny rządu australijskiego TEQSA (Agencję Szkolnictwa Wyższego ds. Jakości i Standardów) i prowadzi akredytowane kursy w ramach Australijskich Ram Kwalifikacji (AQF). Tytuł MBA prowadzony w VIT jest uznawany za wysokiej jakości studia podyplomowe, których celem jest poprawa doświadczeń studentów i zapewnienie wysokiego poziomu ich satysfakcji. W VIT jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Naszym celem jest możliwie najpłynniejsze postępy w nauce i zapewnienie narzędzi potrzebnych do osiągnięcia sukcesu.

Jeszcze raz witamy Cię i nie możemy się doczekać, aż VIT pomoże zmienić Twoje życie dzięki jednemu z naszych prestiżowych programów MBA. Nasz program MBA ma funkcje, które przydadzą się studentowi takiemu jak Ty. Skupiamy się na pomocy w zdobyciu kwalifikacji MBA i międzynarodowej wiedzy biznesowej, którą można zastosować w swoim miejscu pracy. Twoja inwestycja zostanie nagrodzona osiągnięciem stopnia, który może zmienić życie. Zapoznaj się z podanymi informacjami, a my z niecierpliwością czekamy na pomoc w rozwoju Twojej kariery.

Zalety VIT

Założona w 1998 roku VIT jest uznaną zarejestrowaną organizacją szkoleniową (RTO od 2000 roku). Zapewnia akredytowane w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, uznawane w całym kraju kwalifikacje i krótkie kursy z zakresu wiodących technologii, takich jak multimedia, produkcja cyfrowa, technologie informacyjne, zarządzanie przedsiębiorstwem i branża hotelarsko-gastronomiczna. VIT ma artykulację, transfer punktów i zaawansowane ustalenia stałe z wiodącymi uniwersytetami w Australii.

VIT jest członkiem programu SAP University Alliance, członkiem programu Microsoft IT Academy Certyfikowanym partnerem Microsoft oraz złotym partnerem Oracle

Najważniejsze

 • 23-24 lata jako RTO (zarejestrowana organizacja szkoleniowa)
 • 20 lat w biznesie
 • Świetne lokalizacje w centrum Melbourne
 • Szeroka oferta kursów
 • Zatwierdzony do programów szkoleniowych finansowanych przez rząd

Misja

Zapewnij ludziom wysokiej jakości edukację i szkolenia, zapewniając im wiedzę i umiejętności zmieniające życie

Wizja

Celem VIT jest tworzenie sieci doskonałości edukacyjnej na rzecz uczenia się przez całe życie; gdzie ludzie przychodzą się uczyć, rozwijać i osiągać sukcesy

Co oznaczają dla nas nasze wartości

Najpierw studenci

Skoncentruj się najpierw na zapewnieniu wysokiej jakości usług naszym studentom. Doświadczenie uczniów kładziemy u podstaw wszystkiego, co robimy

Integralność

Postępuj właściwie zawsze i w każdych okolicznościach, niezależnie od tego, czy ktoś patrzy, czy nie

Praca zespołowa i własność

Działaj w imieniu całej firmy. Skutecznie współpracujemy, aby osiągnąć sukces VIT

Wprowadzaj innowacje i upraszczaj

Szukaj innowacji i zawsze szukaj sposobów na uproszczenie. Bądź świadomy zewnętrznie i szukaj nowych pomysłów

Koncentracja na jakości

Jesteśmy dumni, że możemy świadczyć naszym studentom usługi o wysokiej wartości, co zapewnia ich satysfakcję i naszą przyszłość

Rekrutacja

Jak aplikować (studenci zagraniczni)

Studenci chcący ubiegać się o miejsce w VIT ( Victorian Institute of Technology ) mogą to zrobić wybierając jedną z następujących opcji:

Jeśli jesteś studentem międzynarodowym, złóż wniosek teraz, wypełniając

Formularz zgłoszeniowy studentów zagranicznych szkół wyższych (PDF)

Lub

Możesz także wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy do międzynarodowego szkolnictwa wyższego, klikając poniższy link. Międzynarodowy formularz zgłoszeniowy online (prześlij szczegóły wniosku wraz z dokumentami uzupełniającymi).

Formularz wniosku o kształcenie zawodowe lub studentów zagranicznych w języku angielskim (PDF)

Lub

Możesz także wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy dotyczący zawodu lub języka angielskiego

Internetowy formularz zgłoszeniowy zawodowy lub międzynarodowy w języku angielskim (prześlij szczegóły aplikacji wraz z dokumentami uzupełniającymi).

Jeśli jesteś studentem międzynarodowym, złóż wniosek teraz, wypełniając

(a) Szkolenia w zakresie doskonalenia zawodowego i certyfikacji dostawców (krótkie kursy) Formularz zgłoszeniowy (PDF)

Kursy poprzez VTAC

Możesz ubiegać się bezpośrednio o udział w kursach/programach wymienionych w Przewodniku VTAC w VIT ( Victorian Institute of Technology ), jeśli:

 • NIE studiuje obecnie klasy 12 w Australii i
 • Zamierzasz aplikować wyłącznie do VIT ( Victorian Institute of Technology )

Jak złożyć wniosek (studenci krajowi)

Studenci chcący ubiegać się o miejsce w VIT ( Victorian Institute of Technology ) mogą wykonać następujące czynności:

 1. Przeczytaj zasady i procedury VIT w naszym Podręczniku dla studentów krajowych
 2. Sprawdź stronę kursu, aby zapoznać się z kryteriami przyjęć
 3. Wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy
 4. Prześlij poniższą dokumentację wraz ze swoją aplikacją
  1. Uwierzytelniona kopia świadectw ukończenia i transkrypcji akademickich
  2. Uwierzytelniona kopia dokumentu tożsamości, np. prawa jazdy, paszportu lub zaświadczenia o obywatelstwie australijskim
  3. Podpisany list referencyjny pracodawcy zawierający zakres obowiązków i daty zatrudnienia.
   Wznawiać
 5. Zaliczenia i uznawanie wcześniejszej nauki: Studenci mogą kwalifikować się do uznania swoich wcześniejszych studiów i/lub doświadczenia zawodowego za zaliczenie kwalifikacji VIT . Oznacza to, że studenci ubiegający się o zaliczenie mogliby być zwolnieni z niektórych jednostek wymienionych w danym kursie i mogli ukończyć kwalifikacje w krótszym czasie.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Melbourne

  Queen Street, 123, 3000, Melbourne

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania