Keystone logo
© Meriç Dağlı
Vatel Turkey

Vatel Turkey

Vatel Turkey

Wstęp

Vatel posiada 50 szkół zarządzania hotelarstwem w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Łączy ich ta sama misja: przygotowanie młodego pokolenia do budowania swojej przyszłości zawodowej w międzynarodowej branży hotelarskiej i zarządzania turystyką.

Vatel postanowił:

 • Naucz techniki zarządzania oparte na dwóch wiekach historii w branży hotelarskiej, oparte na wysokiej jakości usługach i zadowoleniu klientów. Dotyczy to wszystkich aspektów kulturowych klientów, od kraju, w którym znajduje się hotel, po personel w nim zatrudniony.
 • Przekaż francuską sztukę gościnności, uznawaną na całym świecie za znak jakości, dobrego smaku i doskonałości.
 • Ucz języka francuskiego we wszystkich krajach niefrancuskojęzycznych, w których działa nasza Grupa.

Mamy obecnie 35 000 absolwentów, którzy pracują na całym świecie i którzy z dumą nazywają siebie Vateliens i pracują w najpiękniejszych hotelach na ziemi.

Najlepsza Szkoła Zarządzania Hotelarstwem

Vatel Group i jej kampusy na całym świecie zdobyły nagrodę „Best Hospitality Management School” podczas 17. edycji Worldwide Hospitality Awards, konkurując z 42 prestiżowymi międzynarodowymi szkołami.

Fakty

 • 55-kampusów
 • Pierwsza światowa grupa szkół biznesu w zarządzaniu hotelarstwem i turystyką
 • 9000-studentów
 • I nagrodzona przez profesjonalistów z branży najlepszą szkołą hotelarską
 • 35 000-Alumni

Wysoce wyszkoleni i bardzo profesjonalni nauczyciele

Kadra nauczycielska odgrywa bardzo ważną rolę w Twoim przyszłym sukcesie. W VATEL Istanbul nauczyciele przekazują Ci swoją wiedzę i pasję. Dzięki interaktywnym metodom szkoleniowym zbliżonym do rzeczywistości branży hotelarskiej. Dają ci narzędzia do rozwijania umiejętności technicznych, koncepcyjnych i analitycznych jako przyszłych menedżerów. Długotrwałe zaangażowanie kadry dydaktycznej VATEL, niezależnie od tego, czy są to nauczyciele akademiccy, czy wykładowcy gościnni, wybrani ze względu na ich doskonałość w swojej konkretnej dziedzinie, przyczynia się do sukcesu na całe życie.

Cele edukacyjne

W międzynarodowym środowisku opanowanie technik zarządzania, kierowania zespołem i zarządzania. Rozwijanie umiejętności zawodowych, prawniczych, ekonomicznych i językowych w celu pełnienia funkcji kierownika operacyjnego w firmie.

Świetna okazja od Vatel Istanbul: Studia jeden semestr w Stambule, jeden semestr we Francji!

VATEL Stambuł oferuje doskonałą okazję na okres praktycznych aplikacji!

Możesz teraz spędzić semestr teoretyczny w Stambule przez 3 miesiące, a następnie aplikować na praktyki przez 10 tygodni w naszym hotelu-kampusie położonym na południu Francji: Nimes...

Nie możesz być międzynarodowym, pozostając lokalnym!

Rekrutacja

1. Kontakt .

Kontakt Vatel Istanbul

Poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

2. Aplikacja

Studenci krajowi mogą również odwiedzić Vatel Istanbul bezpośrednio, aby uzyskać formularz zgłoszeniowy, a studenci międzynarodowi mogą poprosić o formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go do Vatel Istanbul. Dołącz kserokopie wszystkich dokumentów akademickich, aktu urodzenia, dowodu osobistego, aktualnego CV, listu referencyjnego (jeśli jest), 4 zdjęć w rozmiarze paszportowym.

3. Ocena

Szkoła zapozna się z Twoją kartoteką i jeśli zostaniesz dopuszczony, zaprosi Cię na kolejny egzamin wstępny.

4. Egzamin wstępny

Kandydaci są wzywani na serię testów. (predyspozycje do pisania, osobowość, język angielski)

5. Wyniki

Wyniki otrzymasz w ciągu kilku dni.

6. Walidacja

Po przyjęciu kandydata powiadamia się go, a po odrzuceniu kandydata powiadamia się go i przesyła pisemny dokument z uzasadnieniem odrzucenia.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Istanbul

  Mebusan Yokuşu Sokak No:15 Beyoğlu, 34000 Istanbul, Istanbul

  pytania