Keystone logo
Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Wstęp

W ten sposób vatel pierwsza szkoła vatel w Paryżu z wyjątkową i podstawową metodą edukacyjną: prowadzenie kursów teoretycznych, po których następowało doświadczenie zawodowe wykorzystujące to, czego nauczyli się na lekcjach. Aby to osiągnąć, każda szkoła vatel miała na terenie kampusu restaurację i / lub hotel, w którym studenci mogli sprawdzić swoją wiedzę poprzez profesjonalne zastosowanie jej z prawdziwymi klientami.

vatel posiada 50 szkół zarządzania hotelarstwem w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Łączy ich ta sama misja: przygotowanie młodego pokolenia do budowania swojej przyszłości zawodowej w międzynarodowej branży hotelarskiej i zarządzania turystyką.

vatel postanowiła: Uczyć technik zarządzania opartych na dwóch wiekach historii w branży hotelarskiej, opartej na wysokiej jakości usługach i zadowoleniu klientów. Obejmuje to wszystkie aspekty kulturowe klientów, od kraju, w którym znajduje się hotel, po jego personel; Pokaż francuską sztukę gościnności, uznawaną na całym świecie za znak jakości, dobrego smaku i doskonałości; Uczyć francuskiego we wszystkich krajach niefrancuskojęzycznych, w których działa nasza Grupa.

Obecnie mamy 35 000 absolwentów pracujących na całym świecie i jesteśmy dumni, że nazywają się Vateliens i pracują w najpiękniejszych hotelach na świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   pytania