Keystone logo
University of Warsaw, Faculty of Management Globalny MBA
University of Warsaw, Faculty of Management

Globalny MBA

0 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Globalne MBA

Cztery kraje. Dwa stopnie.

GlobalMBA to unikalny program zapewniający absolwentom możliwość łączenia intensywnej nauki w klasie z doświadczeniami mieszkaniowymi w czterech krajach: w Niemczech, w Polsce, Chinach i Stanach Zjednoczonych. GlobalMBA jest oferowane przez konsorcjum czterech wybitnych uniwersytetów:

 • Uniwersytet Nauk Stosowanych w Kolonii
 • Uniwersytet Warszawski
 • Dongbei Uniwersytet Finansów i Ekonomii
 • Uniwersytet Północnej Florydy


Każda uczelnia wybiera małą grupę studentów, którzy pełnią rolę kohorty w GlobalMBA. Kohorta, około czterdziestu studentów, studiuje razem, spędzając jeden kadet w każdej instytucji. Program obejmuje kursy w międzynarodowych aspektach każdej dyscypliny biznesowej, oprócz kursów komunikacji międzykulturowej i międzynarodowych środowisk biznesowych w każdym kraju. Wszystkie instrukcje są w języku angielskim.

Doświadczenie i wiedza, jaką studenci GlobalMBA zdobywają poprzez życie, studia i nauka o czterech różnych krajach oraz bliską współpracę z międzynarodowymi studentami w programie przygotowują ich do podjęcia pracy w międzynarodowym interesie.


Program

Programy GlobalMBA dla obecnych i przyszłych grup są dostępne pod liniami poniżej. Aby zrozumieć tabele, pamiętaj, że każda uczelnia w konsorcjum wybiera małą grupę studentów, którzy działają jako jedna kohorta, studiując razem w całym programie. Możliwość życia, nauki i podróży z uczniami z innych krajów stanowi jeden z najważniejszych doświadczeń edukacyjnych w GlobalMBA. Wszystko Instrukcja jest w języku angielskim.

Praca zespołowa jest intensywnie wykorzystywana w GlobalMBA. Tradycyjnie każdy zespół składa się z co najmniej jednego studenta z każdej z instytucji, pogłębiając międzykulturowe aspekty programu. Po pomyślnym ukończeniu wszystkich wymagań programu każdy student otrzymuje dwa stopnie magisterskie.


Wymagania wstępne

Wszyscy studenci GlobalMBA, niezależnie od uczelni macierzystej, muszą spełnić następujące wymagania wstępne.

 • Trzymaj licencjat (licencjat) stopnia w chwili rozpoczęcia GlobalMBA
 • Oficjalny wynik GMAT (minimum 500) lub GRE (minimum 150 werbal i minimum 150 ilościowo)
 • Uwaga: Ze względu na powtórną ocenę GRE w 2011 r., Wymagania dotyczące wstępnego sprawdzenia GRE są ważne na wiosnę 2012 - wiosnę 2013 roku.
 • Bądź biegły w języku angielskim. (Wszystkie instrukcje w GlobalMBA są w języku angielskim niezależnie od języka ojczystego ucznia).
 • Pomyślnie ukończył kursy w następujących obszarach:
 1. Prawo biznesowe
 2. Zasady mikroekonomii
 3. Zasady makroekonomii
 4. Wprowadzenie do Rachunkowości Finansowej
 5. Wprowadzenie do zarządzania finansami
 6. Zasady marketingu
 7. zasady zarzadzania

O szkole

pytania