Keystone logo

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

A logo

Wstęp

Global Executive MBA (GEMBA) w Szanghaju reprezentuje potężny partnerstwa między University of Southern California Marshall School of Business and Economics Antai Kolegium Zarządzania i Jiao Tong University, zdobywając najlepszy prawdziwie globalnego doświadczenia edukacyjnego.

Gemba studenci spotykają się z całego świata, aby uczyć się od znakomitych wykładowców i podziel bezcennych doświadczeń. Program przyciąga szeroki przekrój profesjonalistów: są kadry kierowniczej z międzynarodowych, prywatnych i publicznych firm, przedsiębiorców i liderów firm rodzinnych.

Korzyści z dyplomem GEMBA są wyraźne: odpowiednie zajęcia prowadzone przez wykładowców fantastyczną, wybitny globalnej sieci, a przez całe życie przyjaźnie w ogólnoświatowej USC Trojan rodziny.

GEMBA PARTNERSTWO

University of Southern California

USC (University of Southern California) jest prywatne, typu non-profit, nonsectarian, uniwersytet badawczy, założony w 1880 roku z jego głównym kampusie w Los Angeles, w Kalifornii. W najstarszej uczelni prywatnych badań Kalifornii, USC historycznie wykształconych wielu liderów biznesu w regionie i profesjonalistów. W ostatnich dziesięcioleciach, uczelnia również wykorzystała swą lokalizację w Los Angeles, aby nawiązać relacje z instytucjami badawczymi i kulturalnych w całej Azji i Pacyfiku. Odzwierciedlające stan Los Angeles jako miasta globalnego, USC ma największą liczbę zagranicznych studentów jakiejkolwiek uczelni w Stanach Zjednoczonych. W 2011 roku został mianowany USC wśród 10 najlepszych snu Colleges w kraju.

Shanghai Jiao Tong University

Shanghai Jiao Tong University (SJTU) jest uznawany za jeden z pięciu najlepszych uniwersytetów w Chinach. SJTU została założona w 1896 roku przez ShengXuanhuai i dlatego jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Chinach. SJTU ma pielęgnować dużej liczby wybitnych jednostek i znaczący wkład do dobrobytu narodu, zwłaszcza w rozwoju nauki i techniki. Nasi sławni absolwenci to były sekretarz generalny Komunistycznej Partii JiangZemin, założyciela programu rakietowej ChRL Qian Xuesen i setki others.More niż 200 pracowników naukowych Akademii Nauk w Chinach i Akademii Inżynierii są absolwenci SJTU.

Marshall School of Business

USC Marshall School of Business jest prywatnym badania i uczelnia stawia sobie edukację globalnych liderów jutra. Klasyfikowana jako jeden z najlepszych w kraju szkół dla księgowości, finansów, przedsiębiorczości i międzynarodowych badań biznesowych, Marshall podziela również bogatą historię i żywą społeczność systemu akademickiego USC.

Antai Szkoła Ekonomii i Zarządzania

Jak to jest w przypadku naszej instytucji macierzystej, SJTU, The College Antai Ekonomii i Zarządzania (ACEM) jest powszechnie uznawany za najwyższego pięciu szkół biznesu w Chinach. Przy całkowitej studentów prawie 6000, a także wydział 200, ACEM jest liderem edukacji biznesowej do przodu w Chinach iw Azji. ACEM jest jedyną szkołą biznesu w Chinach do triple-akredytowane: przez AACSB, Equis i AMBA i została uznana przez Financial Times jako No. 2 w Chinach na poziomie międzynarodowym odpowiednich badań.

Lokalizacje

  • Room 102, South Building, Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University, 535 Fahuazhen Road , 200052, Shanghai

Programy

pytania