Keystone logo
Upper Iowa University MBA w rachunkowości
Upper Iowa University

MBA w rachunkowości

3 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 23 411 / per year *

W kampusie

* stawka za semestralną godzinę kredytową

Wstęp

Dlaczego warto studiować Master of Business Administration?

MBA to przyszłościowy program nauczania zapewniający studentom perspektywę w zakresie przywództwa, integracji działów funkcjonalnych, zarządzania etycznego i oceny ryzyka. Program zapewnia uczniom możliwość zbadania kwestii etycznych i zarządczych w szanowanym środowisku edukacyjnym wspierającym uczenie się przez całe życie.

Program

Program studiów magisterskich składa się z 36 semestrów zaliczeń pracy na poziomie magisterskim, z minimalną skumulowaną średnią ocen 3,0 w skali 4,0 do ukończenia. Trzy semestralne godziny kredytowe wykorzystane na sesję są uważane za zapisy na pełny etat.

Podkreślenie księgowości

Nacisk na rachunkowość integruje umiejętności zarządzania z teorią i praktyką rachunkowości. Zdecydowanie zaleca się, aby studenci posiadali licencjat z rachunkowości podczas realizacji tego nacisku. Nacisk na rachunkowość zapewni studentom możliwość spełnienia wymogu 150 punktów za jednolity egzamin CPA. Zakończenie Nacisk na rachunkowość nie gwarantuje, że wymagania dotyczące egzaminu jednolitego CPA zostały spełnione.

Nacisk na rachunkowość integruje umiejętności zarządzania z teorią i praktyką rachunkowości. Nacisk na rachunkowość zapewnia możliwość pracy lub uzyskania 150 godzin kredytowych wymaganych do jednolitego badania CPA *.

 • ACCT 551 Opodatkowanie przedsiębiorstw
 • ACCT 552 Rachunkowość sądowa
 • ACCT 553 Advanced Rachunkowość zarządcza
 • BA 553 Zaawansowane systemy informacji rachunkowej
 • Absolwent do wyboru - do wyboru przez studenta we współpracy z doradcą

* Studenci zainteresowani udziałem w CPA są odpowiedzialni za zrozumienie wszystkich wymagań stanu, w którym planują uzyskać certyfikat.

Kompetencje w konkretnym obszarze zainteresowania są rozwijane przy użyciu programu nauczania łączącego teorię i zastosowanie; przekazanie uczniowi wiedzy i umiejętności pozwalających na ocenę praktyk biznesowych w oparciu o teorie i modele, zrozumienie tworzenia wartości dla klienta oraz ocenę wpływu systemów ekonomicznych i przepisów na obowiązki funkcjonalne, przy jednoczesnym rozwijaniu ról przywódczych dla zrównoważonego biznesu.

Seminarium badawcze jest największym doświadczeniem. Uczący się przygotowuje badany raport, demonstrujący integrację wiedzy i umiejętności zdobytych podczas nacisków i przez cały program.

Helloquence / Unsplash

Brainstorming over paper

Strategie nauczania

Każdy kurs koncentruje się na zastosowaniu zasad teoretycznych i praktycznego doświadczenia w sytuacjach i problemach biznesowych. Studia przypadków, pisanie raportów i dyskusje w klasie są łączone, aby zapewnić uczniom możliwość wyjaśnienia i przyswojenia efektów kształcenia. Oceny mogą przybierać różne formy, w tym projekty zespołowe, indywidualne raporty i analizy studiów przypadków. Udział w dyskusjach ma kluczowe znaczenie dla powodzenia studentów.

Program kończy się seminarium badawczym BA 590, które zapewnia uczniom najwyższe doświadczenie w stosowaniu koncepcji programu przy opracowywaniu raportu biznesowego lub propozycji. Raport lub propozycja jest prezentowana studentom i / lub liderom biznesu za pomocą oprogramowania do prezentacji. Przebadany raport lub propozycja zapewnia studentowi możliwość wykazania integracji podstawy programowej i podkreślenia zdobytej wiedzy i umiejętności z wykorzystaniem komunikacji na poziomie absolwenta i umiejętności krytycznego myślenia.

Efekty uczenia się programu

 • Przeanalizuj implikacje kwestii regulacyjnych i prawnych dla korporacji konkurujących w obecnym otoczeniu gospodarczym.
 • Identyfikuj i rozwiązuj problemy, twórz zmiany lub opracowuj rekomendacje za pomocą narzędzi analitycznych do podejmowania decyzji biznesowych.
 • Wyjaśnij współzależność obowiązków funkcjonalnych firmy.
 • Ocena skutecznych praktyk biznesowych i zarządczych korporacji konkurujących w globalnej lub krajowej gospodarce.

Co mówią uczniowie:

„Zacząłem MBA, mieszkając w Belfaście w Irlandii Północnej. Dzięki mojej pasji do podróży i elastycznemu harmonogramowi zajęć asynchronicznych, Upper Iowa University umożliwił tę podróż dzięki wnikliwemu wydziałowi i wsparciu”. - Fiona, obecna studentka

Upper Iowa to uznany w kraju uniwersytet, który obsługuje ponad 4500 studentów z całego świata.

 • Wydział z prawdziwym doświadczeniem zawodowym
 • Brak pobytu na terenie kampusu
 • Sześć dogodnych dat rozpoczęcia w ciągu roku
 • Elastyczny harmonogram przyspieszonego ukończenia studiów
 • Kursy online pozwalają uczęszczać na zajęcia w dowolnym momencie w ciągu dnia lub w nocy
 • Kursy wieczorowe oferowane w wybranych lokalizacjach
 • Potencjalne przeniesienie zajęć z rekomendacji ACE
 • Pięć 8-tygodniowych sesji i przyspieszona, 6-tygodniowa sesja letnia

Program

Wynik programu

Referencje studentów

Opłata za program

O szkole

pytania