Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
upGrad

upGrad

upGrad

Wstęp

upGrad jest światowym liderem w dziedzinie wyższej edukacji online. Dzięki najnowszym technologiom, pedagogice, partnerom branżowym i światowej klasy wykładowcom tworzymy wciągające doświadczenia edukacyjne online dla naszych uczniów na całym świecie. Życie w upGrad wiąże się z wyraźną satysfakcją, że z nami będziesz budować kariery dla ludzi na całym świecie.

Naszą misją jest sprawianie, by nasi uczniowie osiągali pożądane wyniki. Założona w 2015 roku, aktualizacja miała wpływ na 1 milion + zarejestrowanych uczniów w 50+ krajach na całym świecie. Jeśli brzmi to dla Ciebie dobrze, będziemy bardziej niż szczęśliwi, jeśli dołączysz do nas i razem osiągniemy większy sukces.

Dowiedz się więcej o umiejętnościach popytu od upGrad

Czym jest platforma Learn - upGrade

Nasze platformy edukacyjne to świetny sposób na zdobywanie wiedzy w celu pogłębiania swojego zrozumienia. Ta otwarta platforma jest doskonałym sposobem dla dociekliwych osób na lepsze zrozumienie dyscyplin. Elastyczność, opłacalność, a przede wszystkim możliwość uczenia się treści istotnych dla branży to główne powody popularności naszej platformy edukacyjnej w zakresie aktualizacji.

Możesz również skorzystać z tej okazji, aby lepiej zrozumieć temat, jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę. Możesz wybrać czas i miejsce i kontynuować swoją pracę. Co więcej, możesz zidentyfikować lukę w wiedzy i odpowiednio wybrać materiał do nauki, który najlepiej pasuje do Twojej trajektorii.

Te materiały edukacyjne są dostępne w prawie wszystkich dziedzinach, takich jak nauka o danych, technologia i zarządzanie, co pozwala uczniom na podnoszenie kwalifikacji. upGrad zapewnia swoim uczniom bardzo mocne treści w formie krótkiego wyjaśnienia tematów.

W upGrad otrzymasz możliwość dostępu do najnowocześniejszego programu nauczania. Istotny dla branży program nauczania ma na celu przygotowanie uczniów do pracy w branży. Z pomocą tych materiałów edukacyjnych możesz rozwijać swoją karierę i uzyskać lepsze możliwości zatrudnienia. Możesz zaprosić swoich przyjaciół, kolegów lub rówieśników, aby dołączyli do ciebie w podróży do nauki.

Lokalizacje

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

    pytania